Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hát nincs meg minden okom a...

Hát nincs meg minden okom a boldogságra?

Figyelt kérdés

Amíg van finom pezsgőcske, addig miért kellene zavarjon, hogy a munkáltatók szerint fel kéne akasztanom magam? Minden jó, nem? Van maradék pizza is tegnapról, meg egy fél fagyi. Cigi is van, netflix is. Így a 30-hoz közeledve még igazán nem sürgős úgy élni, mint egy felnőtt ember. Jó így minden, ahogy van. Majd remélhetőleg kivégeznek, akkor boldog lesz az összes HR-es, hogy nem létezem többe.

A volt barátnőm is boldoggá tenné, ha meghalnék. Úgyis mindig mondogatta, hogy én soha nem viszem semmire. Ilyen egy igazi társ. Hát igaza is lett. #feminismwins

Na ne túlozzuk el! Aki 18 éves kora után nem olyan életet élt, hogy győztes legyen, az mit vár? Az igazi természetem a vesztes lét. Néhány jobb év nem számít, csak a végeredmény. Amit lehetett, elszúrtam. Ez vagyok én. Ez az igazi belső önmagam legmélyebb kinyilatkoztatása. Ezt érdemlem, amiért nem tanultam. Nem az iskolára gondolok, hanem sokkal fotosabbra. Nem tanultam meg, ami az élethez kell. Az ilyen egyedeknek pusztulniuk kell, ez természetes. A cégek csak udvariasan fogalmazzák meg a természet törvényeit.

Mindenkinek jobb lenne, ha kielégíteném a vágyukat és megtenném azt a szívességet, hogy meghalok.

De várjunk, valami munka biztos lenne. A három műszakos gyár. Ha nem bírom, nem is vagyok igaz nemzethy magyar. Attól kemény az ember, hogy szar munkát végez szar fizetésért. Egyértelmű. Bennem van a hiba, hogy az alkoholista kollegák és az üvöltöző főnökök kereszttüzében egy hónapig sem bírtam. Csak el lettem bacva. Nem uraim és hölgyeim, nem hárítok felelősséget. Az elhibázott életem már jóval az azutáni döntéseimnek köszönhető, hogy öntudatra ébredtem. Tanulhattam volna a játékok helyett, dolgozhattam volna a barátnőzés helyett. Ezt választottam, megérdemlem a sorsomat. Igazuk van az engem lefejezni akaró főnököknek. Csak még egy kis pezsgő és pár kedves komment kell, hogy helyesen cselekedjek. Altruistán, ahogy kell. Nem kell nagyot rúgni egy kisszékbe, hogy kicsússzon az ember alól. Jól van ez így.

A könnyekhez sincs jogom. Más talán nem szenvedett? Mást nem érnek fájdalmak, kudarcok? Az arra érdemeseknek Lebenstraum kell, hogy megküzdjenek. Ezért kell átadni a helyet. Jó döntés.


2022. szept. 12. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aludj egyet erre, aztán olvasd vissza holnap reggel.
2022. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja igaz. Nem alszom túl jól mostanában, de majd megpróbálok.
2022. szept. 12. 21:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Arany életed van, barátom!
2022. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ja, minden szuper.
2022. szept. 12. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

“Az elhibázott életem már jóval az azutáni döntéseimnek köszönhető, hogy öntudatra ébredtem. Tanulhattam volna a játékok helyett, dolgozhattam volna a barátnőzés helyett. Ezt választottam, megérdemlem a sorsomat”


Miért ítélkezel magad felett ennyire? Mi történt Veled pontosan?

2022. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is aludj egyet. Holnap pedig gondolj át mindent.

Majd írd meg mire jutottál, okés?

2022. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

“Így a 30-hoz közeledve“


Tojáshély még a fenekeden, de az életed elszúrtad?…

Tényleg aludd jól ki magad aztán gondolkodj el kicsit magadon, milyenbirányba akarsz menni

35éves koromig gyárról gyárra mentem, három műszak, 12órás 2műszak… gyártósori összeszerelő, raktári csomagoló, voltam minden szarság, pontosan tudom milyen lélekölő egy szar meló az… aztán 35 nekiálltam tanulni, angol középfok, kitanultam az adztalosságot, most pedig etsy-re készítek virágláda, kerti kiülő, szobalámpa, amihez épp ihletet kapok terveket, elkészítési útmutatókat, ezt árulom pdf-formában, az utóbbi 2 évben ficen behozott 14milliót, ezen kívül vallalok netes fordításokat, valamint jelenleg a 3d modellezést tanulgatom mert abban is szép pénzek vannak… ezek mellett pedig digitális nomádkodom, jelenleg is a tengerparton pötyögök görögországban.

2022. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell a gyárban maradni örökre. Nézz valami jó szakmát/egyetemet és hajrá. Más nem fogja helyetted megcsinálni elhiheted.
2022. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy most, Kérdező? Mi a helyzet?
2022. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! Igazából arra számítottam, hogy el fogtok küldeni a p***ába, amiért részegen hülyeségeket írogatok ide. Ahhoz képest mindenki normálisan írt. Továbbra sem vagyok jól, el vagyok keseredve. Mindegy, majd kitalálok valamit.
2022. szept. 13. 15:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!