Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol találhatok munkát hamar...

Hol találhatok munkát hamar érettségivel januárig?

Figyelt kérdés
Utána egyetemre megyek, eddig nyaraztam de most már muszáj lenne vmit csinálnom. Emberfóbiam van, nem szeretnék olyat ahol idegen emberekkel kell kommunikálni, max a kollégákkal. Lany vagyok.
2022. szept. 13. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gyártósorra bárhova felvesznek, de 3 hónapra (a szeptember fele már lement, a december szintén félhónap) szerintem bárhova felvesznek próbaidőre...

Miért lenne amúgy muszáj? Nyúznak, csesztetnek otthon, hogy ejnye most már kezdj magaddal valamit, vagy ha nem, akkor nem tartanak el (azaz külső kényszer hatására), vagy magadtól gondolod úgy, hogy februárig (akkor indul a II. félév, meg a keresztféléves képzések) nem tenghetsz-lenghetsz a semmibe otthon (belső indíttatás, belső kényszer)?


Szóval mi az oka?

Milyen szakra mész februártól? (januárban még vizsgaidőszak van, szóval aligha kezdődik bármi is a felsőoktatásban akkor, max. a naptári 2023-as esztendő, igaz, az teljes mértékben, 100%-ig januárban rajtol el)

2022. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Keresztféléves. Eddig tengtem lemgtem. Most már nagyon unom és jogsira kell a pénz.
2022. szept. 13. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj egy önéletrajzot, és ahol látod, hogy keresnek embert bármire is, jelentkezz... januárig, decemberig bármi megteheti, nekik meg nem nagy reszkír, mert 3 hónapot akármilyen munkát lehet csinálni, ...
2022. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyár
2022. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz körül múzeumok honlapjain!
2022. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pizzafutár lány lehetsz ..
2022. szept. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
5: Mit tudna csinálni a múzeumokban? Jó, anyukám majd 50 éve (mondjuk sacc per kábé 47) az 1970-es években így volt NŐKÉNT teremőr a helyi múzeumban, de azok az idők szerintem elmúltak, ma már vagy kétajtós szekrényeket vesznek fel aki 190 cm magas és 120 kg színtiszta izom, vagy megoldják egy kamerarendszerrel, ami jó esetben vagy riasztócéghez, vagy egyenest a rendőrségre van bekötve, aztán ha ellopnak valamit, a lopás értékétől meg a tolvajok számától függően kirajzik a rendőrség.
2022. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

7!

Dehogy, a bizti őrnek ma már bárkit felvesznek. A legtöbb bankban idős bácsi szokott lenni, akik közel se 190 centisek és 120 kilós izmos tagok.

2022. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Puncs.hu ill. rosszlanyok.hu eleg jo kereseti lehetoseget biztosit es akkor es ugy csinalod, ahogy neked jo.
2022. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!