Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van aki ebben a nehéz...

Más is van aki ebben a nehéz időkben munka nélkül van?

Figyelt kérdés
Sajnos áprilisban felmondtam a munkahelyemen ahol 2 évig dolgoztam.Nem volt könnyű 3 műszakban hétköznapi és hétvégi túlórával.Nagyon sokat idegeskedtem ott meg a kollegák is nagyon széthúzóak voltak. Az álláskeresői segélyt is kimerítettem! De még nem találtam melót! Más is van igy mint én? Betanitott munkákat nézek mert nincs végzettségem csak egy targonca jogsim abban is dolgoztam de sajnos nem voltam olyan jó benne. Lassú voltam a többiekhez képest és sokat stresszeltem hogy elboritok valamit ami időnként sikerült is. De azt nem bánom hogy megpróbáltam mert legalább ki próbáltam milyen egy targoncát vezetni,rakodni! Így hát úgy vagyok vele hogy kipróbálnék betanított munkát akár csomagolást vagy bármilyen fizikai munkát! Szivesen elfogadok tanácsot vagy esetleg aki ugyanígy munkanélküli hogy hogy telnek napjai? Vagy van e valami terve? Van e bármi kilátásban? Egy kicsit tartok hogy nemsoká itt az évvége és nem találok semmit! Köszönöm aki válaszol! Legyen szép napotok!

2022. szept. 16. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Október körül lesz munkám csak, meg az egyik havernak is. Unalmak vannak
2022. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, addig nem mondok fel, amíg nincs új hely.
2022. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Azért ekkora pofonba önként beleszaladni kell tehetség.
2022. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igazad van de hidd el hogy nem egyszerű döntés volt otthagyni! Akkor úgy éreztem ez a helyes és nyilván elötte keresnem kellett volna másik helyet nem tettem! Persze tudom hülye voltam de ezen is túl kell lépni ezután is lenni e kell valaminek és tudom hogy mások is hoznak hirtelen rossz döntéseket!
2022. szept. 16. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Jelenleg én is munkát keresek. De szerencsére kitart még a félretett pénzem, szóval nem olyan nagyon sürgős.

Szerintem jól tetted kérdező, hogy otthagytad amit nem szívesen csináltál és ennyi stresszt okozott. Elvileg érző, emberi lények vagyunk, nem lélektelen rabszolgák, még ha egyeseknek az is a célja, hogy ezt érezzük.

2022. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nekem is az a szerencsém hogy mindig spóroltam és van nekem is félretett pénzem ami nélkül most nagy bajban lennék! Hozzáteszem nem iszom és nem dohányzom egyedül csak a kávé de az kb 2-3 ezerből kivan havi szinten! Hát igen az utóbbi időben egyre jobban hajtottak minket több és több munka lett azon csodálkoztam már a végén hogy hogyan birtam én ezt ki 2 évig mikor jöttek új dolgozók pár napon belül le is léptek! Persze tudom hogy minden cégnél igy megy hogy dolgoztatnak a végtelenségig mégis úgy éreztem jobb lelépni! Nem mondom hogy nem bánom néha de akkor úgy éreztem ez a helyes lépés! De nem fogom feladni! Most ebből a helyzetből kell kihozni amit lehet!
2022. szept. 16. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. Szurkolok neked.
2022. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Küldtem privátot. Remélem tudok segiteni.
2022. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg munka nélkül vagy, az a munkád, hogy találj egy munkát. Erre kell fordítanod a napjaid zömét. Máskor napi 8 órában dolgoznál, most napi 8 órában dolgozz azon, hogy találj másik munkát! Ha elfogynak az online álláshirdetések, akkor menj ki az utcára és nézelődj személyesen. Vannak munkaügyi központokban is összegyűjtött állások, de egy csomó bolt és gyár is hirdeti köztéren, hogy ilyen vagy olyan munkára keresnek dolgozót. Nem tudok úgy elmenni sehova, hogy ne lássak mindenfelé hirdetéseket, hogy munkaerőt keresnek. Ha te keresed is a munkát, akkor pláne meg fogod találni. Lehet, hogy sok hely nem az igazi, de ha épp nincs semmi munkád, akkor egy rosszabb munkahellyel is többre mehetsz, mintha semmi nincs. Közben meg kereshetsz másik, jobb munkát. Egy kellően rossz munkahely legalább motivál is, hogy jobbat keress helyette, ne akarj sokáig ott dolgozni. Viszont sehol nem dolgozni még egy rossz munkahelynél is rosszabb.
2022. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!