Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Verbális bántalmazóval hogyan...

Verbális bántalmazóval hogyan lehet beszélni?

Figyelt kérdés

Mikor olyanokat szúr bele a mondataiba hogy elfelejtetted mit mondtál? Vagy elfelejtetted hogy már mondtam? Pszichologusra lenne szükséged, csak jótanács.

És ezt úgy, hogy pl teljesen mást kérdeztem, nem arról amiről már korábban beszéltünk, csak nem értette a kérdést. Ezért azt újra meg kellet ismételnem másképpen, hogy értse.

A főnök előtt is le akar járatni.

A mondataival folyamatosan hülyének néz és provokál.



2022. szept. 20. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mint az óvodában... Ezzel lényegében önmagát próbálja meggyőzni, hogy jobb nálad. A legrosszabb amit tehetsz, hogy agresszívan reagálsz. Ha lesüllyedsz a szintjére, legyőz a rutinjával. Viszont az se megoldás, ha csak tűrsz. Szóval csináld azt, amire nem számít... Legyél szokatlanul kedves. Ha úgy érzi, hogy tartozik neked valami miatt, akkor jobban megválogatja a szavait.
2022. szept. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Hú, nekem is mondta az egyik ilyen szarláda, hogy keressek fel szakembert.


Mondom ne aggódj, minden veled töltött nappal egyre közelebb kerülök hozzá.


El kell hülyéskedni meg trollkodni az egészet, ezek csak abból értenek. Pontosabban abból sem, csak addig sem eszed magad miattuk.

2022. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyet pofán kell röhögni.
2022. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Valami frappáns visszaazólás kellene.

Dehogy felejtettem, annyiszor ismétled magad, hogy amit el szeretnék felejteni,azt sem hagyod!

2022. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak megmondanam neki, hogy a k*rva anyad. Lenne am idegeskedes. :D
2022. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy visszakerdeznek, hogy te hulye vagy?
2022. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszajelzés; magadból indulsz ki?
2022. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!