Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kidobó a szórakozóhelyeken...

A kidobó a szórakozóhelyeken pontosan mit csinál?

Figyelt kérdés

Mármint nyilván odáig tudom hogy az oda nem illő embereket rakja ki a diszkóból, bárból, de pontosan mi határozza meg számukra hogy ki az oda nem való? Mert nyilván egy diszkóba alapból is főleg balhés arcok mennek meg egy ilyen helyen máshol elfogadhatatlan dolgok is sokszor történnek, szóval ebből még nem derült ki semmi. Mit tartalmaz egy ilyen munka munkaköri leírása?

Röviden úgy is kérdezhetném, mi az ami miatt egy kidobó kidob valakit? Illetve hogyan kell érteni a kidobást? Kikíséri, vagy szó szerint kihajítja?

Bocsánat ha nagyon ostoba kérdés, sose voltam még diszkóban, és kidobó se voltam ezidáig.



2022. szept. 21. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz. A szórakozóhelyre táncolni, beszélgetni, szórakozni járnak, nem balhézni.

Aki balhézik, annak kívül tágasabb. Ha nem megy szép szóval, kirakják másképp. Ha még úgy sem, a kidobók hívják a rendőrt.

2022. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nyilván egy diszkóba alapból is főleg balhés arcok mennek meg egy ilyen helyen máshol elfogadhatatlan dolgok is sokszor történnek, szóval ebből még nem derült ki semmi."


Te tényleg ennyire fogyatékos vagy?

2022. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha balhézik valaki kidobják

Ha nem balhézol nyilván nem lesz gond

De ha belédkötnek és nem akarsz balhézni ha szólsz nekik is kidobják azt a személyt


A kidobást is több módon tudják intézni, ha valaki csak egyszerűen nem tud viselkedni kikísérik

De ha még a kidobót is támadja annyira elborult az agya akkor tényleg kidobják rosszabb esetben még rendőrt is hívnak rá

2022. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

2-es,testi fogyatékosok nevében kikérem!

Amúgy kérdező:

"Mert nyilván egy diszkóba alapból is főleg balhés arcok mennek meg egy ilyen helyen máshol elfogadhatatlan dolgok is sokszor történnek, szóval ebből még nem derült ki semmi. Mit tartalmaz egy ilyen munka munkaköri leírása?"

Öcsém,ennyi erőből mondjad az hogy börtönben meg ártatlanok vannak!

Normális kultúr emberek egy szórakozó helyen táncolni,bulizni,csajozni meg egyéb más dolgot csinálnak,megint más ha egy féreg ottan balhézik..

Meg kérdés alapból nonszensz,mi az hogy kidobó mit csinál?

Kidobó=bizti őr,vagyis ha te hülyén viselkedel,akkor fogják a szép nyakadat és úgy hajítanak ki mint macskát űríteni!

2022. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyfüggő. Normális esetben a rendre ügyel, kidobják a balhézókat, felügyeli a beengedés rendjét vagy ha veled kötekednek akkor szólsz nekik és kidobják a kötekedőt. De voltam olyan helyen ahol pont a kidobók szoktak balhézni, a normális vendégeket vegzálják. Pl. velem történt meg hogy egy idegen kötekedett velem, odamentem a biztonsági őrökhöz majd kaptam egy csicskapofont és egy fenyegetést tőlük hogy hagyjam őket békén.
2022. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!