Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van aki visszament a korábbi...

Van aki visszament a korábbi munkahelyére?

Figyelt kérdés

Könnyen visszavettek?

Miért mentél vissza, mennyi idő után? Hogy fogadtak a kollégák?


2022. szept. 25. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Inkább húznám fel magam az első lámpavasra, mint hogy visszamenjek bármelyik volt munkahelyemre.
2022. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Dettó. Oka van amiért eljöttem, nem megyek vissza akkor se, ha nincs más választásom. Az ember jobbra akar váltani, nem pedig visszaülni a rosszba.
2022. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem megyek vissza.
2022. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

1 év után.

Nehezen vettek vissza, kb. 4 önéletrajzot küldtem be ezidő alatt. Örültek, hogy látnak, mosolyogva odajöttek hozzám beszélgetni. Ha úgy alakulna, szívesen dolgoznék újra velük, és ezt ők is mondták.


De azóta egy másik brigáddal vagyok, másik műszak, műszakváltáskor találkozunk csak.

Szoktak azért morcos pofák, erőltetett köszönések lenni.


Azóta az az 1 ember felmondott, aki miatt annó eljöttem.

Viszont a mai napig jóbarátként tekintek rá, ha nem mondok fel akkor és ott, csúnya emlékeim lennének róla, és csúnya felmondás, esetleg kirúgás lett volna belőle. Hosszú...


A másik mogorva, magánakvaló nő még most is ott van, ha hozzá kerültem volna hogy ismét vele dolgozzak, még aznap felmondok.

Őt sokan utálják, sokan felmondtak már, vagy átkérették magukat miatta, de valamiért a cég még mindig nem rakta ki onnan.

2022. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahonnan leépítés miatt küldtek el, ott amúgy szerettem dolgozni. De nem mennék vissza, mert a jelenlegi helyemen dupla annyit keresek.

A többi ex-munkahelyem a "Konfliktusom volt a főnökkel, ezért kirúgott"-, "Nem voltak megelégedve a munkámmal."-, illetve "Eljöttem, mert nem szerettem ott dolgozni."-kategóriát képviseli.

2022. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag hamar sikerült. A másik hely ahol rövid ideig voltam nem az en helyem volt, monoton volt a munka, kötött, szigorú munkarend, túl nagy elvarasok es az interjún a munka es elvarasok kb fele derült ki ezen beragtam es léptem. Nem éreztem azt hogy barki neheztelne mert visszamentem. De csak 1 ilyen volt es szerintem több nem is lesz.
2022. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen munkatarsunk. Kiment Angliaba repterre dolgozni, a covid miatt haza kellett jonnie. Konnyen visszavettek, siman visszafogadtak. Egy ev utan meg visszament a repterre miutan enyhultek a korlatozasok. Ott is tart karokkal vartak vissza.
2022. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hozzateszem mas feltételekkel mentem vissza. Ha marad minden a régiben akkor biztos nem. 6-os.
2022. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

1, Igen, voltam ilyen helyzetben;

2, Szerencsére igen, de bánom, hogy akkor ugyan oda mentem vissza;

3, Egy másik helyet választottam, amiről azt gondoltam, hogy menni fog. Bánom, hogy nem kértem előtte egy próbanapot, így nem szívattam volna meg magamat;

4, A kollégák egy része azt hitte, hogy vmi szabira nemtem csak, azért jöttem vissza, de volt akivel elbeszélgettem, és mondta, hogy legalább neki elmondhattam volna, mert akkor elmondhatta volna, hogy ott mi vár rám.

2022. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Inkább lennék munkanélküli, minthogy bárhova visszamenjek.
2022. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!