Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lenne a véleményed?

Mi lenne a véleményed?

Figyelt kérdés

A főnök annyit mondott mint oly sok mindenre h oldjátok meg.

6an vagyunk ebből 1fő nappal 9órába jár, 3fő 24/48as és 2 fő 12es éjjeles. 1fő recepciós meg egy 24es dolgozik együtt, de a recepcióst váltja a 12es éjjelre.



Elmondtam h kaptam egy gépet az orvostól vérnyomásmérőt és holnap kell visszamennem vele mert rajtam van.

Mivel 24be mennék szóltam h kellene a délelőtt és éjjelre bemennék meg aki engem vált ( ő is 24es)másnap az tudna bejönni most is és akkor az ő napján is mennék éjjelre. Mondta h amugyis most sokat fog jönni mert az egyik 12es elutazik (időpontja van) és a másik 12es nem jön be helyette ( portások nyugis ejjel) de amúgy be tudna csak annyi h több nap jön mint a megszokott így ezt is a 24esnek kell megoldani.


A gond itt kezdődik h ő nem ér rá.

Aki ma van szolgálatba 24es az nem tud maradni. A recepciós amúgy is van nappal. A 2 12es nem jöhet nappal mert nem,azt mondta a főnök.


Így maradtam h megyek akkor géppel az oldalamon.

Rákerdeztem h tudnánk e cserélni mert dolgom van, azt mondta nem igazán. A fentiek miatt. Én meg amúgy se vagyok könyörgös.


Csak ítt a baj h hiába van még 2ember, az ő gondját is a 24esnek kell megoldani.


2022. szept. 28. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2022. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az oldjátok meg a leszrom megfelelője. Úgyhogy visszakapja szépen amit ad, tehát leszrom én is.
2022. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed egy ilyen helyen maradnàl? - ha ilyen fordulna elő
2022. szept. 28. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyik kollégával beszélném meg vagy dokival, hogy le lehet-e adni máskor.
2022. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leadni nem lehet máskor, ezt kérdeztem.
2022. szept. 29. 04:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Marad h addig a recepciós lesz egyedül jobb híján
2022. szept. 29. 04:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!