Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Webshop irodai alkalmazott...

Webshop irodai alkalmazott álláshirdetésre miért csak tízen valahányan jelentkeztek? Míg ismerősömhöz irodai asszisztensnek 100 felett? (Referencia kb. ugyan az, fizetés is.)

Figyelt kérdés

Online antikváriumom van, alkalmazottat kerestem viszonylag egyszerű feladatokra: könyvek fotózása, leírás, feltöltés a webáruházba, sablon e-mail küldése a vevőknek, számlázás (kb. mint a Vaterázás, amit elég sokan csináltak). Csak tízen valahány jelentkező volt...

Ismerősöm irodai kisegítőt keresett, szintén egyszerű feladatokra: feladatlapok kitöltése, iktatás, raktári jelentések, kommunikáció az ügyfelekkel, fénymásolás. És 100 feletti jelentkező volt...


A referenciánk ugyanaz (nem világvállalkozás vagyunk), fizetés ugyanaz, akkor mégis mi a gond, hozzám miért nem jelentkeztek? Monoton, unalmas a munka, vagy mert nincsenek ügyfelek, esetleg megijedtek, hogy ez valami gagyi jutalékos kamumeló, egyéb?


2022. szept. 29. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Az új, kisebb webshopokkal szemben lehet némi előítélet. Egy irodában sokan dolgoznak, a cég már ismerős lehet.


Meg most nekem nem világos ebből, hogy ugyanúgy, ugyanakkor hirdettétek-e az állást.

2022. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hét eltéréssel, ugyanazon netes portálokon. Valóban új a webshop, de ismerősöm vállalkozása is kicsi, csak 3-an vannak.
2022. szept. 29. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Én jelenleg egy online webshopnál dolgozom. Szerintem azt hiszik, hogy ez olyan munka, aminél meg kell szakadni, míg az irodai munka "semmittevős" és csak fénymásolgatni kell.

Jó, itt is vannak keményebb időszakok, amikor majd' megszakadunk, de általában nem dolgozzuk ki a 8 órát.


Az a baj (pláne mostanában), hogy az irodai munka biztosabb(nak tűnik) mint a webshopos antikvárium. Mi forgalmazunk könyveket is, pontosan látom, hogy a könyvrendelések mennyire visszaestek nyár óta.

2022. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól tartanak, hogy informatikai ismeretek is kellenek hozzá.
2022. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A P*** betűs protál nem erről tanúskodik.
2022. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Szerintem azt hiszik, hogy ez olyan munka, aminél meg kell szakadni, míg az irodai munka "semmittevős" és csak fénymásolgatni kell." - Én is erre gondolok, mert itt mindig van mit csinálni, a sima iroda meg olyan pihenős hely.
2022. szept. 29. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert tudják hogy hülyére dolgoztatnád őket sz.rért h.gyért, a nap végén pedig te akasztanád le a nagy pénzt. Ha nem vagy hajlandó megfizetni az alkalmazottad akkor csináld meg a robot melót is magad
2022. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!