Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeteket érintheti...

A munkahelyeteket érintheti rosszul a válság, aggódtok amiatt, hogy kirúgnak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Főleg hogy nincs is munkám.. Komolyan beszélek és azért nem aggódom másokkal ellentétben mert tudom hogy semmit nem tehetünk a jelenlegi helyzetben. Persze szar munkanélküliként lenni főleg most de már nem félek. Az sem izgat ha az utcán végzem maximum megfagyok télen. Ha találok is munkát bármikor kirughatnak ha úgy alakul a helyzet.

2022 a bukás éve.

2022. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 grafno ***** válasza:
64%
Nem fognak kirugni engem. A munkámat(logisztika) pörgeti a virus meg minden ami online rendelhető. Nálunk talan az rezsi arak okoznak gondot, emiatt par kisebb telephelyet bekellett zarni, de ott meg franchise működött uh ember hiany van meg igy is(ausztria).
2022. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Érintheti. A covid és a céges utazások visszafogása világszerte nálunk egy egy évi 150 milliós üzletágat vágott vissza szinte nullára.


Nem aggódok amiatt, van tartalékom, van más bevételi forrásom. Jól is jönne pár hónap pihenés.

2022. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó vagyok, kirúgni nem tudnak, max csődbe megyek.
2022. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyemet rosszul érinti mert visszamondták a rendelések nagy részét és lehet kirúgnak.

Nem aggódom mert van megtakarításom és olyan a szerződésem hogyha ők rúgnak ki egy évi fizummal távozok.

2022. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, azt elárulod, milyen terület?
2022. szept. 30. 06:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Félúton IT és programozás között.
2022. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ápoló vagyok, ha felgyújtom a kórház felét akkor se rúgnának ki, annyira nagy hiány van.
2023. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!