Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tűnjek lelkesnek?

Hogyan tűnjek lelkesnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a gondom, hogy mar nem egyszer azt kaptam vissza kulonbozo munkahelyekrol, hogy "ugy csinalok mintha szivesseget tennek nekik azert mert dolgozok". En ezt nem ertem mi sugallja ezt nekik. Milyen jeleket vesztek eszre valakin ami ezt a hatast keltheti?
2022. okt. 3. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem babaarcom van, azonban lelkileg ugy meg lettem nyomoritva, hogy az alapveto kifejezesem olyan unott-letargikus-komor lett, hogy akkor is rosszul felteteleznek, ha egyebkent semmi bajom. A fodrasz halal komolyan kerdezte, hogy nem tetszik-e a hajam, vagas utan, mert olyan kifejezes ult rajtam. Es en ezt nem veszem eszre. Amikor vidam hangulatban vagyok, akkor is ez latszodik rajtam, pedig nem erzem, hogy lefele konyul a szam.


Ezzel azt akarom mondani, hogy lehet te nem erzed, de az arcodra valami olyan kifejezes ul ki akaratodon kivul, ami ezt engedi feltetelezni, hogy "mintha szivesseget tennel". Es ehhez nem kell, hogy megnyomoritsak lelkileg, anelkul is lehet.

2022. okt. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen fejem van
2022. okt. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Unott, lekezelő, felsőbbrendű, csak annyit dolgozik, hogy a minimum elvárást alulról súrolja, nincs benne semmi motiváció, tenni akarás stb.
2022. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!