Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viseljem el munkahelyem...

Hogyan viseljem el munkahelyemen a rádiót?

Figyelt kérdés

Irodában dolgozzunk, csak 3-an vagyunk. A főnök és munkatársnőm is a Retró Rádiót akarja hallgatni.

Én viszont nehezen viselem az ostoba, beképzelt Bochkort és bandáját meg az agyonismételt számaikat.

Ha elmennek az irodából, kikapcsolom, néha titokban lehalkítom kicsit, de ezen kívül nem tudom, mit tehetnék. Sokszor a koncentrációban is zavar az idétlenkedésük (tervezés, adminisztráció).



2022. okt. 4. 10:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
6%
Komolyan irigyellek,hogy ez minden problémád.
2022. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
73%
TEgyél be egy fülest, és a mobilodon hallgasd a Bartók rádiót, vagy bármit, ami tetszik.. :)
2022. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg próbáld meg megbeszélni velük, hogy bocsi csajok, nem lenne gond esetleg, ha átkapcsolnánk egy másik adóra?
2022. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom hogy dolgozol, de a Bochkor délelőtt 6-10-ig tart, nem egész nap kell hallgatnod.

Azon kívül meg kellemes zenék mennek rajta.

2022. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
5: tudom,h reggel van csak, de az is sok, a zenék meg borzalmasak, ráadásul ugyanazt a 30 számot ismételgetik vagy 1 évig.
2022. okt. 4. 10:14
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
Próbáltál már velük beszélni? Megkérni őket, hogy mást hallgassatok?
2022. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Hát a főnök imádja Bochkort, úgyhogy nem tudom, lenne e értelme.
2022. okt. 4. 10:22
 8/45 anonim ***** válasza:
7%
Ja, hogy te az a típus vagy, akinek egy 5 évnél öregebb szám már régi sz*r?
2022. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
15%
7: bocs, de ez egyéni szoc. probléma. VEgyél egy füldugót.
2022. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
84%
En megértelek. Én sem bírom egyik reggeli "musort" sem 30 mp-nel tovább hallgatni. Sajnos a többség dönt. Nekem meg nem kellett, de úgy tudom, lehet zajszuros fejhallgatót is kapni - vagy sima füldugó, bár nem tudom mennyire hatékony és kellemetlen is valamennyire, de szerintem még mindig a kisebbik rossz.
2022. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!