Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Le kell-e dolgoznom az október...

Le kell-e dolgoznom az október 31-t,október 15-en szombaton,ha nem is dolgoznék október 31-en hétfőn?

Figyelt kérdés
2022. okt. 4. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, az iskolákban se lesz tanítás, mert október 31.-e őszi szünet lenne. De az hogy az előtte/utána lévő munkanapokra nem vagy beosztva nem jelenti azt, hogy 31.-ére se lennél, így minden további nélkül beoszthattak 15.-ére.
2022. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész be,leírás szabiban.
2022. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beosztva 31-re hétfőre,úgyhogy nem értem mit kéne pótolom 15-en.
2022. okt. 4. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem pótlod. Van egy bizonyos számú munkanap amit le kell dolgozni. Ezt a beosztással eldöntötték, hogy ki mikor. 15.-e munkanap, így simán beoszthattak rá. 31.-e meg szabadnap, így oda, ha munkanapokon dolgoztok, nem oszthattak be senkit. Ha nem lenne az áthelyezés, akkor 15.-e helyett 31.-én dolgoznál függetlenül attól, hogy a környező munkanapokra be vagy-e osztva vagy sem.
2022. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig hétvégén is dolgoztok akkor meg mindegy, mert akkor is beoszthattak volna 15.-ére ha nem lenne áthelyezés.
2022. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfői nap nem munkanap az adott munkahelyemen,mivel nem teljes állás nekem. Ott két másik napon dolgozom mindig. Így is?
2022. okt. 4. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy a hónapban legyen meg a szokásos munkaidő, amit a munkaszerződés előír. Ha ez heti 16 óra (2 8 órás munkanap), akkor annyi. Számold meg hány napot dolgozol amúgy egy hónapban és hogy októberben mennyit fogsz. Valószínűleg jól kiszámolta a főnök, hogy ne kelljen még túlórát fizetnie, ne nézd hülyének. Inkább menj be dolgozni és örülj, hogy van mit, mert másnak ennyi sincs.
2022. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!