Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy védheti meg magát egy...

Hogy védheti meg magát egy dolgozó attól hogy a munkáltató kijelentse őt, és ne is szóljon neki? Ügyfélkapun úgyis rájövök na de tenni ellene mit tehetek? Vissza nem jelenthetem saját magam.... így hiába tuodm hogy át vagyok verve

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felmondasz es bejelented a navnak hogy nem jelentik be az embert
2022. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor nem érted. nem "nem jelent be"hanem bejelentett majd egyszer csak kijelentett és nem is szólt
2022. okt. 8. 18:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ugyanúgy felmondasz és bejelented a NAVnál.
2022. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Dzserikó. Uncsi. Kövi kérdés?
2022. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Hiába jelented be, biztos nem hu*lyék, felesleges köröket futsz...

Keresel másik munkahelyet és ennyi

Problem solved✔️

2022. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, én értem amit írsz. De te nem érted mi a teendő. Vagy eltűröd hogy szarba vagy nézve vagy felmondasz és bejelented amiért ilyen pofátlan!
2022. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felmond az alapítványi iskolában.
2022. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Sűrűn nezed az ügyfélkapud ott látod h be vagy e jelentve mibt ahogy azt is ha nem. Utána irány a nav
2022. okt. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8: És utána, ha kirúgják mit csináljon? Menjen közmunkára, vagy gyári munkára éhbérért? Semmi más lehetőség nincs ott, ahol lakik. Marad az, hogy tűr tovább, és idejön kiereszteni a gőzt kérdésnek álcázott panaszkodások formájában. :D :)
2022. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pontosan azzal a sunyi módszerrel, ahogyan ő bánt veled, nyakára uszítod a munkafelügyeletet vagy a lopehet!
2022. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!