Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor kell tudnia egy főnöknek...

Mikor kell tudnia egy főnöknek az alkalmazottai közötti viszonyról?

Figyelt kérdés

Kell egyáltalán tudnia?

Ha már a munkában is vannak jelei akkor érdemes beszámolni róla?

Vagy beosztottként egy normális főnöknek mikor mondanád el?



2022. okt. 10. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hátráltat a munka elvégzésében, elmondanám de biztosam nem örülne ígyse úgyse mert biztos benne lenne hogy ha szakitotok akkor valamelyikotok felmond
2022. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző helyemen 2x kérdeztem rá kollégámtól mi baja velem azt mondta semmi. Hosszú sztori, a végén bizonyítékot vittem ellene és mégis nekem kellett eljonnom inkább.


Azóta megfogadtam bármi gondom van, egyből főnök és kész!

2022. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha problémát okoz a munkában akkor nyilván tudnia kell és nem fog neki örülni mivel az ő cége láthatja a kárát ennek mert majd lehet nem tudnak együtt dolgozni magánéleti problémák miatt.Így elveszít mindenképp egy esetleg nagyon jól dolgozó valakit ami elég gáz.

Ha nincs probléma akkor nem mondanám el mert minek is?Ha probléma lesz akkor meg úgyis kiderül de mondjuk én hiába nem mondom el biztos valaki elpletykálja:) Inkább elmondanám ha így belegondolok:)

2022. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem titkolnám. Ha ezért elkezd áthelyezgetni meg variálni valaki holott semmilyen hatása nincs a munkánk minőségére, két jó szakembertől köszönhet el egyszerre. Nem az én problémám.


Egyébként a jelenlegi munkahelyemen pozitívan kezelik ezt. Nyíltan ajánlhatja be apa a lányát, férj a feleségét, testvérek egymást. A hresek mosolyogva csodálkoznak rá, mikor kiderül, hogy xy kinek a rokona/szerelme. Szakmai oldalról a követelmény nem változik. A cég szlogenje minden ilyen magánéleti/magánemberi témára az, hogy "maradj józan és érezd jól magad nálunk".

2022. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok szempontból jó tudnia róla. Vannak/lehetnek előnyei és hátrányai is ennek az állapotnak.
2022. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!