Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehetne tenni, ha a...

Mit lehetne tenni, ha a munkahelyemen dolgozó néniknek mindig melegük van, és állandóan szellőztetnek?

Figyelt kérdés
8-an vagyunk egy irodában, és ebből három néni, és egy bácsi nagyon sokszor kinyitja az ablakot, és így hideg lesz. A többiek és én viszont fázósabbak vagyunk, és sokszor szól valamelyikünk, hogy csukják be az ablakot az asszonyok. De ez olyan kellemetlen. A bácsi egyébként nem nyitná ki az ablakot olyan sokszor, inkább a nénik azok, akik akár még télen is képesek lennének egész nap nyitott ablak mellett ülni. Kettő munkatársam, akik fázósabbak, hoztak már be kisebb plédet és az egyik ilyen melegítő párnát is, de úgy látszik ez a néniket nem zavarja, ugyanúgy sokszor kinyitják az ablakot. Én még aránylag meg vagyok, de én is fázosabb vagyok, és félek, mi lesz télen. Valószínűleg majd kabátban dolgozom vagy kesztyűben. Sajnos csak heti egy nap otthonról dolgozás engedélyezett. De szerintetek létezhet más megoldás a problémára? Mondjuk a felettesünkkel közösen beszélni erről? De olyan nagy ügyet nem akarunk csinálni, mert alapjában kedvesek ezek az asszonyok.

2022. okt. 13. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít sűrű nyitogatásnak? Pl óránként 5 percnyi szellőztetésnek bele kell férnie mindenkinek szerintem. Egyébként meg kompromisszumot kell kötni és találkozni félúton, de ez csak akkor működik, ha kommunikáltok egymással.
2022. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van hogy a nénik reggel, kikor kint 10-12 fok van, 1 óráig is nyitva hagyják, és utána kérjük meg őket hogy csukják be.
2022. okt. 13. 20:55
 3/19 A kérdező kommentje:
*mikor
2022. okt. 13. 20:56
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Jezusom hany eves vagy? Néni bácsi... mint az óvodaban... 😂😂😂
2022. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál beszélni velük?
2022. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem, én alattuk állok a ranglétrában.
2022. okt. 13. 21:04
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire csicska vagy akkor gubózz szótlanul a sarokban.
2022. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Milyen munkahely ez? Gyár?
2022. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha te mész el utoljára minden nap, éjszakára hagyd bukón az összes ablakot!
2022. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Csak úgy tudsz ilyen környezetben túlélni, ha nagyon felöltözöl, mint pl. a téli vásárosoknak kint kell lenniük egész nap a hidegben, van rajtuk ezer réteg. Csak irodában az a kellemetlen, hogy ha meg mégis becsukják, akkor meg lehet levetkőzni, tehát nagyon át kell gondolni, elegánsnak meg semmiképpen se fog kinézni egy ilyen "űrruha".
2022. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!