Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni félelemkeltés,...

Mit lehet tenni félelemkeltés, ijesztgetés megszüntetésére a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen tudják hogy durva pók fóbiám van, most Halloween előtt szándékosan beszereztek két műanyag pókot, és azzal ijesztgetnek. Nem annyira élethű, látszik hogy nem igazi, nem is fekete, de amikor az asztalon a papírok alatt, vagy a székem alatt megtalálom, hirtelen megijedek, úgy ver a szívem, hogy alig bírok megnyugodni. Elmondtam szépen, kértem hogy ezt ne csinálják, de mint az oviban, nekik ez vicces szinte minden nap.. Attól tartok ha más szintre viszem ezt a sztorit, engem nevetnek ki.. és senki nem veszi komolyan. De ez nem mehet így tovább.

2022. okt. 18. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megtalálod semmisítsd meg
2022. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Sírjál. Attól zavarba jönnek és leállnak.
2022. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Darius- ***** válasza:
100%

Kezdjuk azzal, hogy lépj fel durvan. Ha ez téged nagyon kiakaszt, de ha nem fogd fel viccesen.

Mondd meg, hogy téged ez nagyon kiakaszt és szivrohamot is kaphatsz akar. Az jo otlet, amit irtak, hogy semmisitsd meg.

Ha nem valik be ez sem, akkor a fonokoddel kell megbeszéld a dolgot.

2022. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Határozottan elmondtam nekik hogy miért nem vicces, kértem, hogy ne tegyék, mert a szívrohamot hozzák rám vele. Megfogni sem merem, pedig jó ötlet kidobni, megpróbálom. Egyik főnök is viccelni próbált vele, de hamar rájött a fóbiámra, és ő egyből abbahagyta.
2022. okt. 18. 21:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem veszik észre hogy hol a határ a vicc, és a zaklatássá fajult ijesztgetés között. A páromnak elmondtam, be akar menni rendet rakni, ha én nem tudom megoldani. :)
2022. okt. 18. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne add alajuk a lovat mert azert csinaljak.. Megtalalod es kidobod.. majd megunjak a gumipok vasarlast
2022. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem ne a párod küldd be, az azért elég ciki. Hány éves vagy, hogy ez eszedbe jutott?


Egyébként jó nagy genyók bent nálatok is, én szólnék a főnöknek, ez így már nem vicces. Dobd ki a pókokat is nyugodtan. Amelyik kollégád ezt csinálja, annak ezentúl ne tegyél szívességet bent. Jól gondolom, hogy iroda, és nőkről van szó?

2022. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Aki egy műanyag pókot nem tud megfogni, azzal azért komoly bajok vannak fejben. Pedig el kéne tenned a táskádba és hazavinni, aztán vége lenne a showműsornak.
2022. okt. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem lépj túl a pókfóbiádon, a fóbiákat deszenzitizálással gy{gyítják, a munkatársaid is ezt csinálják épp. Ha megtalálod a pókot, akkor fogd meg, nêzd emg, aztán dobd oda a màsik asztalára. Párszor megcsinálod, elműlik a fóbia. Vagy csökken a félelem.
2022. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a főnökséggel. Ez azért nonszensz egy munkahelyen...
2022. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!