Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is rémesek a...

Szerintetek is rémesek a kövér női vezetők?

Figyelt kérdés

Műszakvezetőmről lenne szó. Már úgy kezdődött, hogy első napomon hanyagul és flegmán, két perc alatt ledarálta a szabályzatot, de lényeges pontokat kihagyva. Sokmindent csak utólag tudtam meg a kollegáktól, amiket neki kellett volna elmondania. Ezekből a hiányosságokból igen komoly bajok is származhattak volna, súlyos károk vagy üzemi baleset!

Ezen kívül olyan dolgokat enged meg magának néhány férfidolgozóval szemben, amiért fordított esetben nyugaton munkahelyi zaklatási pereket szoktak megnyerni a női dolgozók! Ők persze csak némán tűrik, nem sokat tehetnek ellene mivel a felettesük ez a nő. Cigiszünet alatt sokszor téma is, mikor épp kire mászott rá. A többiekkel "csak" flegma, lekezelő, idegbeteg, mikor épp milyen a hangulata.

Van pár kis kedvence akikkel nonstop kivételezik, állítólag csak ők kapnak bónuszokat is. Velük gyakran kávéházi hangulatot alakít ki munkaidő alatt, hangosan ordítva viháncol ahogy az aktuális kis kedvence teszi neki a szépet, vagy csak hízeleg neki. Rajta kívül mindenki tudja hogy ez érdekből történik, szóval ritka szánalmas jelenség, sokunkat zavar is ez az erőltetett ricsaj ilyenkor.

Másik műszakba családi okokból nem akarok átmenni, ha nagyon muszáj akkor maximum munkahelyet váltok. De egyre rosszabb a légkör, főleg mostanában, az időszakos hangulatingadozásai miatt.

A kérdésem a következő, megérné váltanom másik munkahelyre? Csak én jártam így, vagy máshol is vannak ilyen női főnökök? Egyáltalán mennyire gyakori ez a típus?



2022. okt. 19. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

A kövérségnek mi szerepe van ebben?


26 éves vékony férfi

2022. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Volt egy kövér női főnököm. Borzalom volt! Egyszer megkérdezte, hogy azért vagyok vékony, mert nincs mit ennem? Állandóan fogyózott, nem lehetett enni ha ő a közelben volt. Ha halkan beszélt akkor is az egész kerület hallotta mit mond. Nincs bajom az elhízott emberekkel, de ez a nő borzalom volt. Amikor keresztbe tett és nem fogadta el a master diplomához a tervet (amiben a legviccesebb az volt, hogy ő hozta fel a témát és ő ajánlotta, hogy miről írjak) akkor betelt a pohár és felmondtam. Sajnálom, mert jó csapat voltunk, végül sorban mindenki elment onnan.
2022. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ennek semmi köze ahhoz, hogy kövér. Csak szar ember. A férfiak is ugyanilyenek. A vezetők általában hajlamosak ezt a viselkedést mutatni...
2022. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Tehát egy ember alapján általánosítasz?


"A kérdésem a következő, megérné váltanom másik munkahelyre?"


Sehol sem nyalják ki az operátorok valagát.

2022. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Pont amennyire a kövér férfi vezetők.
2022. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Én szerencsére csak jót tudok mondani.


Mindenféle főnök létezik, nem súlyfüggő.

2022. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A vékonyak is rémesek
2022. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Hogy jön ide az, hogy kövér meg az, hogy nő? Főnökök. Van ilyen is, olyan is. Válts, ha ennyire utálod, lehet a következő helyeden jobb lesz, lehet ennél is rosszabb.
2022. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

4-es tévedsz mivel én nem általánosítottam semmit, és főleg nem egy ember alapján, mint ahogy azt te állítod. Leírtam a személyt hogy milyen, leírtam miket művel az alárendeltjeivel, és hogy szakmailag mennyire kifogásolható néhány dolga. Ezek tények. Azért írtam le ezeket hogy az emberek itt véleményt formálhassanak róla, és láthassam ez mennyire elfogadott, vagy általános mostanra.

Az utána lévő ostoba és rosszindulatú személyeskedésed pedig csupán téged minősít. Ha nem tudsz különbséget tenni normális főnök és az ilyenek között, az baj. A kétkezi munkások lenézése pedig szintén nem túl szép dolog tőled.

A többiek hasznos válaszát köszönöm, fontolgatom a munkahelyváltást.

2022. okt. 19. 19:57
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Én azt kérdezem, miért jön itt valaki egyből a kövér férfiakkal?

Kövér dagadt nőről volt, van szó.

2022. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!