Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnököt bejelölni Facebook...

Egy főnököt bejelölni Facebookon ismerősnek pofátlanság csak úgy anélkül hogy kérné vagy valami?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tartomjónak ezt a "mert a főnököm/dokim/politikusom..." stb., akkor be kelljelölnöm, nyalnom kell neki, stb. hozzáállást.
2022. okt. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem az. Ő nyilván nem fog bejelölni.
2022. okt. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Ez személyeskedés
2022. okt. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Ha ismeritek egymást akkor miért lenne pofátlanság? Ha csak néha látod a folyosón és tudod, hogy ki ő, akkor nem ismeritek egymást, felesleges bejelölni a Facebookon
2022. okt. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha ismeritek egymást személyesen, és a többi kolléga is az ismerőse, akkor nyugodtan. Ha ezek közül valamelyikre 'nem' a válasz, akkor sem "pofátlanság" csak felesleges, és nem biztos, hogy vissza fog igazolni.
2022. okt. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi bajom a főnökömmel, de be nem jelölném. Nem hiányzik, hogy azon lovagoljon, hogy miért posztoltam valamit munkaidőben.
2022. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelölném.
2022. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kollégák közül csak olyan ismerősöm Facebookon, akivel munkahelyen kívül is jóban vagyok.

Akikkel szigorúan csak kolléga viszony van, őket nem jelölöm be, illetve ha ők bejelölnek nem igazolom vissza.

2022. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!