Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ajándékot vennétek egy...

Milyen ajándékot vennétek egy ilyen főnöknek?:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég kezdtem az új munkahelyemen. A főnököm egy hölgy, aki finoman fogalmazva igen tehetős. Nemsokára születésnapja lesz, és mivel kevés munkavállalója van a cégnek (4) szokás ilyenkor egymást megajándékozni. Ugyan ez igaz karácsonykor is. Ti mit adnátok ajándékba szülinapra/ karácsonyra? Férfiként kérdezem. Köszönöm!


2022. okt. 21. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Összeszokták dobni egy ajandekra a penzt. Nem szép dolog kulon személyeskedni a közös ajin túl.
2022. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én valami "különlegesebb" édességet vennék. Szamos marcipán, Mozartkugeln, ha szereti a marcipánt (nem mindenki, ezt meg kell tudni !),Szamos csoki (többféle van), Lindt, stb.
2022. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem szep dolog szemelyeskedni a kozos ajandekon tul?

Mi nem szep benne?

En idejottem a jelenlegi munkahelyemre es a kollegam aki betanitott 58 eves lett 1 hettel utana miutan en idejottem.

Senki nem szolt hogy adjak bele az ajandekba penzt ezert szarul ereztem magam es hoztam neki egy Merci csokit.

Ebben mi a nem szep?

2022. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Egyetértek az elsővel, mert félreérthető, ha csak te külön veszel neki egy ajándékot.


Beszéljétek meg a csapattal.

Ötletnek pl. egy bögre vagy egy póló, amin rajta van az összes dolgozója lefotózva, mosolyogva és ölelkezve (-:

Ha szereti a piát akkor mellé még egy üveg vodkát vagy amit szeret, bonbon, csoki..

Vagy olyat, amiről beszélt mostanság valakinek, hogy szüksége lenne erre vagy arra (ha nem túl drága) stb, biztos vannak jó ötleteitek, én megbeszélném a többiekkel:)

2022. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt a bonbonkát meg csokikát felejtsétek már el, olyan szinten semmilyen közönséges ajándék, hogy az nem igaz.
2022. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Honnan kellene ismernem egy hét után valakit?

Mit vegyek neki? Házat

2022. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a fax ez a sok lepontozas :D

Kérdésre válaszoltak, én biztos nem vennék semmi különlegeset, drága dolgot a főnöknek, még ha aranyból van a ... akkor se :D


Örüljön annak is, ha egyáltalán kap valamit.

Idáig 1 vezetőm volt, aki viszonozta hogy ajándékot vettem neki szülinapjára, ő is vett nekem valamit és felköszöntött szülinapomon, na ez a ritka

2022. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi ez az “ajándékozás”?

Minek?

Az ünnepelt visz egy tálca sütit és azzal letudva.


A “hálapénzt“ is nehéz volt kivezetni.


Erröl a fönökös ajándékozásról is le kellene szokni valahára.

2022. okt. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Nyilván nem mindenkinek, van aki egy cipősdoboz kulát érdemelne, amibe minden dolgozó beletett egy db-ot. :)


5-en dolgoznak összesen, gondolom így elég jól elvannak és jó viszonyban vannak.

2022. okt. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor sem kell ajandekozas. Minek?

Oda-vissza.

Ahogy irtam, az ünnepelt visz sütit, üditöt aztan slussz-passz!

2022. okt. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!