Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges családi naphoz milyen...

Céges családi naphoz milyen programokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A munkahelyem én vagyok az igazgató asszisztense és én kaptam meg a feladatot, hogy szervezzek egy hagyomány teremtő családi napot a cégnél.


Eddig ilyen még nem volt nálunk. Most a cég fennállásának 20 éves évfordulója kapcsán kerül megrendezésre. A tervek szerint ezután évente megrendezésre kerül egy hasonló esemény.



Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy milyen programokat tartanátok jónak egy ilyen eseményen?


A cég profilja építőipar és szállítmányozás. A meghívottak pedig a cég összes alkalmazottja és családjaik, valamint a stratégia partner cégek vezetői és néhány alkalmazottjuk természetesen szintén családjaikkal együtt. Az össz. létszám valószínűleg olyan 1000 fő körül fog alakulni.



Eddig sajnos még nincs sok ötletem a programokat illetőleg. Amit mindenképpen szeretnék a gyerekeknek játszóház, ugrálóvár, arcfestés. Amire még gondoltam, hogy kilenne állítva néhány munkagép (pl. CAT lánctalpas kotró, Liebherr autódaru, Mercedes Titan nehéz vontató) és ezeket a vendégek kipróbálhatnák, természetesen profi kezelő felügyeletével és instrukciói alapján. Gondolkoztam egy focimeccs szervezésén is. Pl az Épitőiparosok vs. Szállítmányozok.



A főnök mindenképpen azt szeretné, hogy estebenyúló legyen a nap. Este szeretne élőzenét és egy kis iszogatást. Szóval bulit:) Meg az is kikötése, hogy mindenképpen utaljon a nap a cég 20 éves fennállására is.



Soha nem szerveztem még csak hasonló rendezvényt se:( Ezért minden tipp jól jönne!


Leginkább olyan tippeknek örülnék, hogy Ti milyen programokon vennétek részt szívesen egy ilyen eseményen!


Illetve mik azon a dolgok amire feltétlen szükség van!



Előre is köszönöm!


Szép napot:)


2022. okt. 23. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Kollektív, "hazamenős" szabadnap! -Minden "csapatépítőnél" értelmesebb elfoglaltság! A félreértések elkerülése végett: ezt nem "trollkodásból" küldtem be, hanem azért, mert az ilyen rendezvények a pénz és szabadidő teljesen értelmetlen elverésének kategóriáját merítik ki, semmit nem javít a munkahelyi kapcsolatokon. Ha ilyen sok pénze van a főnöködnek, akkor értelmesebb lenne munkaidőben szervezni egy visszafogott ünnepséget, ahol elismerik a húzó emberek teljesítményét, - aztán pihenőnap nekik is!
2022. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Főzőverseny délelőtt,gyereknek ugrálóvár,kaja,pia,torta,élőzene hajnalig.
2022. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Amire szükség van ekkora létszámnál:

Valamilyen módon beléptetés, forgalomirányítás, parkolás megszervezése.

Egészségügyi biztosítás.

A nagy gépeket én nem engedném működtetni civilnek, balesetveszélyes, szabálytalan és az emberek hajlamosak szuvenírt is magukkal vinni, nem tudom, mi van ezeken a gépeken, de az első repülőnapon elvitték egy gép Pitot-csövét.

A partnereket külön kell terelni, szórakoztatni.

Mosdók!

Az utómunkálatokra is gondolni kell (szemétszállítás, takarítás).


Céglogóval ellátott apróságok mindig kelendőek.

Zsetonokat lehetne kis feladatoknál gyűjteni, amit a végén céglogós ajándékkosárra lehetne beváltani.

Kis feladatok, amiket a rendezvény területét bejárva gyerekkel is meg lehet oldani: egyszerű puzzle a cég logójából, kicsi játékteherautóval szlalomozni, helyesen sorba tenni kártyákon valami építkezési műveleti sort stb.


Lehetne építeni valami könnyű szivacs? kockákból építményt, amit "odaszállítmányoznak" ... dolgozói sorverseny esetleg? Mondjuk a sérülésveszély elég nagy (edzetlen emberek szaladnak, bokaficam stb.)


Lehet, hogy meg kellene bízni egy profi rendezvényszervezőt, nagyon nagy feladat ez.

2022. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Az ugrálóvár mindig nyerő.

A munkagépekkel csak óvatosan. Inkább úgy, hogy pl daruval felemelni a gyerekeket meg egy-egy felnőttet, kísérővel. Az, hogy megnézni lehet, meg be lehet menni, az még jó ötlet.

A gyerekeknek lehetne egy pontgyűjtő füzet, meg pár állomás, amit ha megcsinál, kap egy pontot. A végén be lehetne váltani egy csokira, például. Állomás lehet pl képkirakó céges emblémával, célbadobás babzsákkal, párkereső képekkel, aszfaltrajz, táncverseny, stb. Egy-egy dolgozó segíthetne felügyelni, és ő adja a pecsétet.

Ha van rá hely és pénz, akkor kicsik és nagyok is élvezik az élőcsocsót.

Focimeccs akkor jó ötlet, ha több csapat van. Egy-egy gyerek, meg lányok a lányok ellen mindig népszerű tud lenni. (Kérdés, hogy van-e annyi női dolgozó, meg benne vannak-e.)

Ha van állatmenhely a közelben, egy kisállatsimogatót is össze lehet hozni. Ők is jól járnak, egy-egy kutyus ilyenkor gyorsan gazdára talál. Meg előtte pár nappal lehet hirdetni a dolgozók közt, hogy eledelt gyűjtötök nekik. Sok helyen papírtörlőt, tisztítószert, forgácsot és egyebeket is szívesen fogadnak.

Külföldön egyre népszerűbb a "csendes diszkó". Kapsz egy fülhallgatót, abban ordíthat a zene ízlés szerint, de nem zavarja a környéket. Egy sátorban vagy helyiségben esetleg ezt is érdemes kipróbálni.

Elég sokan vagytok: biztosan van olyan, aki alkot. Fest, köt, varr, hímez, kreatívkodik valamit. Lehetne egy kiállítást szervezni. Egy pár saját alkotás, fotóval meg egy pár szóval az alkotóról. Ilyen "ezek vagyunk mi". Sokan nem is tudják a kollégákról, hogy magánemberként milyenek.

Vagy gyerekeknek több korosztályban hirdetni egy versenyt, valami témában. Újrahasznosított anyagokból készítsenek rá bármit. Ebből is lehetne kis kiállítás.

2022. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha még nem szerveztél ekkora rendezvényt, lehet hogy inkább egy rendezvényszervezőt kellene inkább segítségül hívni?
2022. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Keresni kell egy rendezvényszervező céget és nem rábízni egy olyanra, akinek fogalma sincs semmiről. (ez nem bántás hanem tény)
2022. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ötletem nincs de tök jó lesz biztos, hajrá! :)
2022. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!