Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó órabérnek számít az 1000ft?

Jó órabérnek számít az 1000ft?

Figyelt kérdés

Se èjszakai pótlék, se fizetett ünnep semmi, folyamatos 24órás munka.


Egy régi épületben ülsz egész nap ami már most is hűvös és kényelmetlen.


2022. nov. 7. 18:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy bejelentés nélkül hogy mer bárki dolgoztatni.

Egyszer volt életemben ilyen melóm, átmeneti helyzet miatt elvállaltam, hogy valami bevételem legyen. A semmitől jobb. Sms -ben mondtam fel 😆😆

Bár így utólag még azért a 30 ft-ért is kár volt. Az egyetlen jó dolog volt az egészben, hogy ez egy éjjel nappali bolt volt és volt egy hatalmas kutya, hátul az udvaron. Éjszakára beengedtem és annyi felvágottat megetettem vele, hogy már a végén nem is kellett neki. Ez volt az én kis bosszúm az ilyen faszari köcsögöknek. Meg a kimérős cuccoknál miután már lemértem, mindenkinek pakoltam még rá egy kis cuccot.

2022. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De a mi helyiségünkben van a tűzjelző is. Se mèg pl azt se tudom h hol a főkapcsoló és hasonlók ha tüz lenne az üzemben
2022. nov. 7. 22:56
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Hat en inkabb a porgos melot valasztom 2-3x ennyiert. Utalom az unalmas semmittevest. Alig megy el a nap es leepul a test.
2022. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1250 az órabérem ügyfélszolgálaton.

Nem a világ legizgalmasabb munkája, de nem is unom halálra magam.

2022. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14es mennyi időben? Mit csinálsz
2022. nov. 9. 18:55
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

H-P 6 óra, kivéve szerda, ami 12.

24-eztem is egy hónapot még a pályán elején, de nagyon nem jött be. Aztán csináltam 12 órákat is boltban heti 3 napot, az már úgy jobb volt, de több mint egy éve már H-P dolgozom, elöbb bankban, most ügyfélszoli.


Igazából nézem az embereket, lehet telefonozni, olvasni, fülesen zenét hallgatni, szóval el lehet lenni, néha kell sorszámozni, akkor lehet hallgatni az emberek kínjait 😀

Én élvezem. Nem keresem halálra magam, elvégre heti 36 óra, de a 6 óra viszonylag gyorsan elmegy, 3 elött már otthon vagyok, szóval van életem is 🙂

2022. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert az se tul izgi.. bar legalabb csak 6ora. Viszont sajna ennyibol az albi+rezsim se jonne ki :/
2022. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
Konkrétan van most egy 15 napos projektem most amin átszámolva nettó 100k HUF az órabérem. Mindig sokkolódok a magyar viszonyokon, és hogy ti ennyiért képesek vagytok komolyan venni valamit, és felkelni reggel. Wake the fuck up. Ha ennyit keresel, irány egy értelmes egyetem, vagy külföld.
2022. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%

#17

Ilyen téren mindegy, hogy az ember 180-at keres, vagy 300-at, egy albérletet az utóbbival se lehet fentartani.

Egy albérlet (és egy átlagos életszínvonal) legalább 400, szóval 2 fizu. (Nálunk 500 körül van a havi bevétel)


Tudom, persze, ebben a szakmában van lehetőség annyit is keresni 300 órával, de mire megy vele az ember, ha mellette nincs élete.

2022. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat az kbmindegy. En egyedul fizetem de nekem 500 folott van
2022. nov. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!