Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csoportvezetőm miért csinálja?

Csoportvezetőm miért csinálja?

Figyelt kérdés
Munkahelyen egyik csoportvezetőm hàtamhoz odanyúlt az ujjával miközben kollègàval beszélgettem.Direkt nem adtam neki reakciót folytattam tovább beszélgetést. 45 èv körüli fèrfi. Nem èrtem mit jelenthet ez nem szoktam vele beszélgetni. Mi ez a fèrfi reakció segítsetek nekem.

2022. nov. 11. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne gondold túl, ha valami mást akar, akkor egy 45 éves férfitől ezt tudni fogod. Ne foglalkozz vele
2022. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

"Direkt nem adtam neki reakciót folytattam tovább beszélgetést."


? Miért is nem reagáltál rá? Mondjuk közölhetted volna, hogy ne nyúljon hozzád!

2022. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bejössz neki és dug.ni akar
2022. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha valaki levegőt vesz az is azt jelenti, hogy testnedveket akar üzletelni
2022. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
meg akar dugni. majd jönnek a következő lépcsőfokok, ez a parányi érintés csak az első fokozat. nem voltál elutasító, hát tovább lép majd.
2022. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
#5 lehet benne valami. És ha megvolt az ürítés, mehetsz isten hírével, vagy majd végigmegy/végig akar menni rajtad az egész cég.
2022. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

6-os, ja, lehet. de olyan is van, hogy megtartja egy darabig. addig szokták tartani őket, amíg a nő nem akar többet. volt egy ilyen főnököcske nálunk is, 6-7 nőt biztos levarrt, amíg ott volt.

5#

2022. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdező valami naív, tapasztalatlan, tizenéves kislány lehet.

Remélem nem ebből problémája

2022. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nem lesz
2022. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!