Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a pultos munka budapesten?

Milyen a pultos munka budapesten?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az emberek kiszolgálására. Italok előkészitése, sörök feltöltése, stb. Mindig is érdeklődtem az ilyen fajta munka iránt. Mik az előnyei, hátránya? Mennyire megterhelő, vagy milyen tapasztalataitok vannak az ilyen munkával? Ajánlanátok, vagy inkább nem?


21/F



2022. nov. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgoztál már hasonló területen nagyjából elképzelheted neked való e vagy sem. Nyilván Budapesten nagyobb a pörgés mint egy kisvárosban és jobban is kell a nyelvtudás!
2022. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag egyáltalán nem megterhelő, viszont nehéz elviselni a részegeket.
2022. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire pörgős a hely (én éttermekben voltam/vagyok). Eddig 2 helyet próbáltam ki (soha többet :D ), 12-13 óra munka, az egyiknél volt fél óra ebédszünet, a pultozás mellett én csináltam a céges számlákat és az összes pénztárgép kezelést a rendelések mellett, a mosogatás (poharak) eddig minden helyen alap volt, hogy én csináljam. A másik helyen az üresjáratokban sem lehetett nekidőlni valaminek szusszanni, mert rögtön jöttek, hogy hozzak ki vizet/narancsot/jeget hátulról, menjek ki poharat szedni, segítsek kivinni a rendelést (hárman vagyunk pultosok itt egyszerre). 20 perc ebédszünet van összesen, ennyi lehetőséged van leülni. Persze, papíron ki van adva minden szünet, a valóságban meg bacccnak rá.


Úgy vagyok vele, hogy ki akartam próbálni, kipróbáltam és maradok az eredeti szakmámnál, de mindenképpen tanulságos volt :)

2022. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az hogy 12 órás munka? Miért nem 8-9 mint egy átlagos munkahely?
2022. nov. 12. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a vendéglátás az ilyen. Gyárakban is van 12 órás munkarend, sorolhatnám még, nincs ebben semmi különleges.
2022. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!