Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri egyáltalán?

Megéri egyáltalán?

Figyelt kérdés
Egyik,nalam idosebb kolleganom napi kepehez oda akarok kommentalni,mert nagyon tetszik,amit kirakott,csak tartok,hogy rossz neven veszi vagy hulyenek nez.Nem udvarlas miatt irnek neki,csak tenyleg annyira tetszik a kep.Ti hogyan csinalnatok?
2022. nov. 15. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet ne csinálj, ha kollégádról van szó. Hülyén venné ki magát.
2022. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem javaslom.


Egyébként gyakran tesz fel ezek szerint képet ? Lehet fel sem tűnne neki akkor .

2022. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hagyd.
2022. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belikeolnám és amikor beszélgetnék vele, akkor felhoznám, hogy: nagyon tetszik a kép, amit feltettél pár napja. Szerintem nem kell ezt túl filózni. Ha meg nem beszélgetsz vele, de sokan odakommentelnek, kommentelj nyugodtan te is.
2022. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas. Miért nem tudsz nála személyesen kulturáltan kezdeményezni, mint a normális emberek?
2022. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!