Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a munkatársaim állandóan a háborúról beszélnek, és ha valahol a legrosszabb forgatókönyvet olvassa valaki, egymást túlkiabálva terjesztik a rémhíreket egymás között?

Figyelt kérdés
Szerintetek helyes, hogy a téma kapcsán igyekszem "homokba dugni a fejem"?

2022. nov. 16. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "helyes" valahol a pánikolás és a struccpolitika között van.
2022. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az a meglátásom, hogy te csinálod jól. Falra mászok az irdatlan pánikolástól, amit néhány ember képes lerendezni. Attól, hogy minden nap elolvasom a háborús híreket, és állandóan 200 a vérnyomásom, majd kevesebb ember hal meg? Vagy megáll az infláció? Nem. Ha bevonnak minket is a háborúba majd alkalmazkodunk, és megoldjuk ahogy tudjuk, ugyanúgy, ahogy eddig mindig, minden szituációt. Tudunk mást tenni? Szerintem nem. Addig előkészületeket nyilván lehet, és célszerű is tenni, de ez nem kell hogy hozza magával a páni félelmet és világvége hangulatot.
2022. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!