Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám abbahagyni,hofy...

Hogyan tudnám abbahagyni,hofy abbahafyják?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a kollégàk már idegesítenek,mert állandóank érdezgetik,hogy mlkor lesz jogostivanyom,peidg parszor mondtam neki hogy folyamatban van.Nem szallnak le rolam,pedig latjak hogy nem akarom az orrukra kotni.Hogyan tudnam vegleg lekpotatni ezzel a temaval oket?

2022. nov. 19. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Remélem az utakon jobban figyelsz majd, mint gépelés közben.
2022. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazudtál nekik arról, hogy folyamatban van? Mert akkor mondjuk mondd meg, hogy nem akarsz jogsit. Mennyiben érdekli az őket?
2022. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hazudni kell, nekem is 2 évig tartotott mire meglett. Időhúzós hulyesegeket találtam ki indoknak, pl szervizben van a tanulós kocsi, nincs másik amin oktatna, covidos lett az oktató, nyáron 4 hétig nem dolgozott, mert nyaralt meg ehhez hasonlók. A valós óraszámot se mondtam meg. Semmi közük hozzá, az a lényeg, h megvan.
2022. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik, hogy nem akarsz erről beszélgetni.

Szerintem nem rosszindulatból kérdezik, hanem ezzel jelzik, hogy figyelnek rád, érdekli őket, mi van veled. Bár a hangsúlyt nyilván te érzékeled, és lehet, hogy tévedek, de magamból indulok ki, én mindig érdeklődöm pl. családos kollégák családja felől, hobbikról, tanfolyamokról, hogy érezzék, hogy kedvelem őket, és fontosak nekem annyira, hogy számon tartsam, mi zajlik épp az életükben.

2022. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Felfogni nem bírom az ilyen életképteleneket mint a kérdező.

Azr sem értem hogy másokat mit érdekel a te jogosítványod ennyire? Te leszel a munkahelyi sofőr vagy mi???

Ha nem, akkor nehogy már ne tudj leszerelni egy számodra zavaró kérdést.. hány éves vagy?!?!

Érdekes én le tudom szerelni ha olyanról kérdeznek amiről nem akarom. És nem kérdezgetnek többet

2022. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 Neked is figyelned kellene jobban, ugyani a mondandódat felkiáltójellel kellett volna zárnod pont helyett. [óhajtó mondat] —> Ezért nem jó belekötni másokba, mert mindenkin lehet fogást találni.
2022. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát 6-os, jól kapaszkodj meg: a "Remélem, ..." nem óhajtó mondat! Abbizon kijelentő. Ajánlok egy betekintést a kb. ötödikes nyelvtankönyvbe. A második mondatod viszont ily módon kétségtelenül igaznak bizonyult.
2022. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!