Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért változik meg az egész...

Miért változik meg az egész légkör felmondás után?

Figyelt kérdés

Ti tapasztaltatok ilyet?


Rendben hogy változás lesz de ha normális keretek között történt a felmondás akkor utana miért kell megváltozzon egymás közt a viszony és a hangulat? - holott még x ideig ott dolgozok..


2022. nov. 19. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert nekik nehezebb lesz ezáltal. Valószínűleg szerettek és ki tudja milyen lesz az utód.
2022. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elmész, már nem vagy "értékes". Persze a legtöbb helyen a munkavállaló alapból sem az és nincs úgy kezelve, de ha már össze vagytok zárva, akkor senki nem akar rossz viszonyt. Ezzel viszont senkit nem érdekel, mert lelépsz úgyis.


Ez fordítva is működik, tehát azzal hogy felmond az ember, elkezdi leszrni a környezetet, nem érdekli mit gondolnak róla, mit szólnak hozzá. Sokkal bátrabban viselkedik, adja magát, mert már megvan a kiútja, nincs benne az az érzés hogy meg kell felelnie másoknak.

2022. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Azért ez a lesz.rom dolog szerintem annyiban igenis nem igaz, hogy ugyan lelépsz onnan, de egyáltalán nem mindegy, hogy hogyan. Egyáltalán nem mindegy ugyanis, hogy mit mondanak majd rólad a volt főnökeid, azt, hogy ez egy utolsó tróger, akit nehogy alkalmazzanak, vagy épp ellenkezőleg, hogy kitűnő munkaerő. Nem mindegy. Hacsak nem nyugdíjba vonulsz a munkahelyedről, mert utána már aztán tényleg nem számít.
2022. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkahely válogatja...

Személyes tapasztalataim: Általában normálisan reagáltak, ha valaki felmondott. Tudomásul vették, volt még kis búcsúztatás is, némi ajándékkal. Nem változott a viszony.

Volt olyan állásom is, ahol viszont tettek róla, hogy aki felmond, az rossz szájízzel menjen el. Szinte bosszút álltak a főnökök: nem adtak rendes munkát, volt, akinek meghosszabbították a felmondási idejét, stb. Velem is "szórakoztak", mielőtt kiléptem.


Kérdező, mennyi időd van még hátra a munkahelyeden? Szemetek veled?

2022. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4es Inkább " hűvösebbek".


Alapból nem hivatalos munkám ez, vannak gondok a morállal és mivel a főnök nem lép, mondtam neki is h felmondok. Szerintem a többiek nem hitték el..átgondoltam, szóltam a főnöknek h ennyi volt, utána a kollégáknak is A fönök azt kérte maradjak 1hónapot még talál vlkit. Még 3 szolgálatom van.

2022. nov. 19. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Kitartást Neked!Lesz jobb!
2022. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudják/sejtik, hogy több pénz miatt mész el és irigyek rád, hogy neked sikerült.
2022. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Főállásom marad, ez csak mellékállás
2022. nov. 19. 22:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!