Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Coop boltok egy Tesconál...

A Coop boltok egy Tesconál Spárnál kevésbé pörgősek munkahelyként?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyikbe mész. A falusi kis Coopok, ahol maximum 5-6 dolgozó van egy műszakban nem túl megterhelőek, sokszor csak unatkoznak az eladók. Mondjuk a fizetés is kevés. A nagyobb, normális forgalommal rendelkezők pedig pont ugyan olyan pörgősek, mint egy Tesco, vagy egy Spar. Ahol én dolgoztam ott folyamatosan dolgozni kellett, és rengeteg fizetetlen túlóra volt, mert anélkül nem tudtam elvégezni a kiszabott feladatokat. Utáltam is, mint a sz*rt.
2022. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Falusi, de nagyközség 10.000 lakóval, sok beköltözővel, szóval ne egy zsákfalut képzelj 5 nyugdíjassal
2022. nov. 26. 21:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg köszi a választ
2022. nov. 26. 21:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Fizetés az úgy hallottam épp a garantált bérminimum semmi pótlék vagy cafetéria, igaz ez?
2022. nov. 26. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz én rég dolgoztam coopban (egy nagyobb faluban), 2015-ben utoljára, 77.290 Ft volt akkor a bér, a szakmás minimált fizették meg a bérletet és ennyi. Nem tudtam unatkozni a falusi boltban, mert elég nagy volt és mindig jöttek... Ha netán unatkozhattam volna 2 percig se tetszett a főnökasszonynak. Szerintem nagyon számít, hogy ki a főnök és milyenek a kollégák... Én nekem ott nem volt jó, mert egyedül voltam fiatal egy idősebb társaságban és sehogy nem illettem oda. Sosem adta ki nekem a szombatot szabadnapnak, mert én úgyis fiatal vagyok, nekem nincs gyerek, mindenféle kifogás volt. De nagy lelkűen kiadta a hétfőt. Csak hogy nekem a szombat kellett volna néha. Ahol most lakok, az itteni coopban most fiatal a bagázs és szerintem itt nem olyan a légkör, mint ahol én voltam. Itt jobbnak néz ki külső szemmel. Nem tűnnek idegbetegnek vagy hogy mondjam. :D

De nyilván egy nagyobb multinál jobb lehet a pénz, de pörögni is kell jobban. Én nem szeretek pörögni például annyira, nem mennék multihoz... Egy nyugisabba inkább.

2022. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!