Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Online munkát tudtok mondani?

Online munkát tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Találtam egyet,de nekem ez fake szagú

Online munkát keresek napi 4-6 órásat

Találtam egyet de elég fake szagú


Csatlakozz a Daedalus Online Közösséghez, ahol felméréseket tölthetsz ki és kifejezheted a véleményedet.


Minden egyes kitöltött kérdőív után pontokat kapsz, amiket később pénzre válthatsz...



2022. nov. 27. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Home office munkalehetőség címszóval szokták őket hirdetni. (A COVID járvány kitörése óta népszerű munkavállalási forma.)


Oktatóvideók készítése (súgó használatával.)Pénz bevételi lehetőség kérdéses. Ilyet még nem próbáltam sosem. De nem zárnám ki...


Én még a 2000-es évek végén távolról dolgoztam egy könyvkiadónak, amely azóta megszűnt. Könyvkiadókat, főszerkesztőket érdemes felkeresni talán.


Viszont nem biztos az, hogy LÉTMINIMUMOT(!) egyáltalán eléred vele folyamatosan. Engem sem vetett fel a pénz tőle, csak éppen hogy valami "kicsi" kiegészítés volt.


Aktuálisan elkészítendő szövegterjedelemtől függ. Nagyon kell tudni védeni magadat, ha nem sikerül a SZERZŐDÉSBE FOGLALT(!) határidőt tartanod! Be ne pereljen a munkáltató!


Értesültem már olyanról, hogy kottamásolás számítógépre. Meg valamilyen totó-lottó sportfogadás. Alkalmankénti elfoglaltság és állítólag egész jó pénzkereset. Többet ez utóbbiról nem tudtam meg.


Munkaügyi központ viszonylag sűrű látogatása és a jogi segítségnyújtó osztály egyaránt segíthet. Ezen kívül még a családsegítő központok is szolgálnak információkkal.


Magyar Máltai Szeretetszolgálatos munkatársak, illetve katolikus karitász szervezet vezető tisztviselői. Vagy református szeretetszolgálat munkatársai (evangélikusoknál ilyenről még nem értesültem.)


Esetleg baptista szeretetszolgálat. Lehetne sorolni a végtelenségig az egyházi szolgálatokat, mert ők is értesülnek bizonyos körökből mindenféle lehetőségekről. Egyéb segélyszervezetek, mint pl. Magyar Vöröskereszt.

2022. nov. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Kiegészíteném a nem teljes mértékben meghatározott infókat azzal, hogy a fenti szolgálatok munkatársaitól KÉRDEZNI(!) is tudni kell helyesen.


Azt a benyomást érdemes keltened, hogy nem "mindenáron távmunka kell". Utasítani, követelőzni nem szabad!


Remélhetőleg nem lesz túl sok csalódásod. Bármilyen negativ tapasztalatod lesz szemléld úgy, hogy ez és ez "tanulópénz" volt.

2022. nov. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Meg valamilyen totó-lottó sportfogadás. Alkalmankénti elfoglaltság és állítólag egész jó pénzkereset. Többet ez utóbbiról nem tudtam meg."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Jézusom.

2022. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűtlennek tűnt ez a nyereményjátékos adatrögzítés, ezért is nem érdeklődtem bővebben (mert ilyen munkaköri tevékenységről volt szó.)


Jogi ismeretekben jártas hölgy ismerősöm tájékoztatott lélekszakadva, más egyéb tevékenységi közepette mobiltelefonon. Állítólag volt, aki ilyet vállalt és viszonylag jól keresett vele.


Nem ellenőriztem le az információ valódiságát, nem jártam utána, mert képtelenségnek gondoltam.


Pontatlan, felületes volt a megfogalmazásom. Más észrevétel esetleg? 1-es és 2-es válaszoló voltam.


Célom az volt, hogy a kérdezőnek adjak reményt: a kívánsága nem egészen teljesíthetetlen. Csak körülményes egy kicsit.

2022. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy kamu a "munka", de hogy ebből megélni nem fogsz, az is biztos, aprópénz amit adnak egy-egy felmérés után
2022. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Scream85 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, el kell hogy keserítselek. Ilyen kérdőív kitöltésekből nem fogod tudni fenntartani magad. :)

Én is regisztráltam ilyen oldalon, rendszeresen töltögetem a kérdőíveket, és váltom pénzre az ezekért kapott pontokat.

Viszont ebből csupán 8-10 ezer (ha aktívabb vagy és sok a kérdőív akkor 12-14 ezer) forinthoz lehet jutni, amit vásárlási utalványban kapsz meg, nem kp-ban.


Ja és ezt nem havonta, hanem negyed évente van pontbeváltás :)

Szóval semmi nagy bevételre ne számíts ilyen helyekről.

2022. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítő munkának gondoltam
2022. dec. 3. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!