Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veszélyes ilyen helyen dolgozni ?

Veszélyes ilyen helyen dolgozni ?

Figyelt kérdés
Egy üzemről van szó , forrasztó vagy ahogy ők nevezik hegesztő gépeket kell rakni , de kiderült az elszívás nem igazán működik. Az egyik ismerősöm azt mondta jobb ha hagyom az egészet mert sok a méreg. Tényleg ennyire kell tartani a keletkező gázoktól füsttöl ? Védőeszköznek szemüveget és kesztyűt adnak. Iletve ón pálcákat használnak.

2022. nov. 27. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Én ezt pont nem tudom megítélni, amit leírtál, hogy ez így veszélyes-e, én csak annyit tudok, hogy soha nem dolgoznék egy percig sem olyan helyen, ahol nincs normális tiszta levegő.
2022. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen.Dolgoztam egy darabig olyan helyen ahol sokszor szó szerint ködös volt a levegő a különféle hegesztés és széníves faragás során felszabaduló gázoktól,gőzöktől.És nem adtak normális maszkot mindenkinek.Rendes felszerelés csak mutatóban volt néhány darab.Azokban az időkben gyakran vérzett az orrom és kormot,fekete taknyot fújtam ki belőle..
2022. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!