Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai dolgozók, ti is beiktat...

Irodai dolgozók, ti is beiktattok kakiszünetet a nap folyamán, vagy nem trükköztök a munkaidővel?

Figyelt kérdés

Lehet nagyon gáz, de én nő létemre amikor nem home office-ban vagyok, megteszem.


Néha kellemetlennek érzem, de hát ha muszáj. Eleinte szégyelltem, mert nálunk nincs külön férfi, női mosdó, mivel kevesen vagyunk. HR-es vagyok egyébként. (24/n)



2022. dec. 4. 22:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kell, nyilván kimegyek, nem fogok azért egész nap az irodában feszengeni, hogy hazavigyem :D Végső soron ugyanoda kerül, szóval tökmindegy, melyik vécén keresztül jut a csatornába szerintem. Nem trükközés ez a munkaidővel, alapvetően egy normális munkahelyen, ahol nem rabszolgának tekintenek, jogod és lehetőséged van anélkül elintézni az alap emberi szükségleteidet, hogy ebből probléma legyen.
2022. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
de hol tartják azt nyilván, hogy ki hányszor megy ki a wc-re...?? :-O :-O
2022. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Metionin ***** válasza:
100%
Direkt nem, de ha akkor kell menni, akkor elmegyek, persze. Mégis mit csinálnék, tartogatnám meg puffadnék ott míg haza nem érek? :D Azért van a wc meg a légfrissítő. Nem mindenkinek indul be a cucc egyből ébredés után.
2022. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%

#3

Nekem a bioritmusom az, hogy minden nap délelőtt 10 körül kell.



A kérdést nem teljesen értem, nálunk nem számít külön szünetnek a mosdóhasználat, teljesen evidens hogy mindenki akkor megy amikor akar, a kutya nem számolgatja ezt.

2022. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

24: én is rákérdeztem, de nem válaszolt...


Tényleg kíváncsi lennék rá, hogy hol strigulázzák azt, hogy ki hányszor megy a mosdóba... :-D

2022. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak über alja helyeken okozhat ilyen problémát a munkáltatónak,főnöknek,én még nem hallottam olyanról hogy baj lenne WC-re menéssel irodában.Ha kell kimész,elvégzed a dolgod és csá,nincs ezen mit tárgyalni.
2022. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!