Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsa munkahelyen elkezdeni...

Furcsa munkahelyen elkezdeni duzzogni, ajtót csapkodni, feldühödve elmenni a helyemre amikor megtudom, hogy olyannal kell kettesben dolgoznom akit utálok?

Figyelt kérdés
Ez furcsa viselkedés?
2022. dec. 6. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2022. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem furcsa, hanem gyerekes viselkedés.


Nyugodt hangnemben is közölheted a feletteseddel, hogy vele nem vagy hajlandó együtt dolgozni.

2022. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt nem csapkod ajtót és nem duzzog látványosan. Ha valami nem tetszik, akkor három dolgot lehet csinálni: megbeszélni az illetékessel, hogy nem akarsz kettesben dolgozni az illetővel, vagy szó nélkül dolgozni vele, esetleg felmondani. Ez minimum furcsa, ha a leírt módon viselkedik egy felnőtt (18 év felett).
2022. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A legkevésbé hatékony viselkedés a csapkodás és duzzogás. Ha valami nem tetszik akkor meg kell beszélni a főnökkel/munkatárssal.

A fenti viselkedés szerintem nevetséges, gyerekes, szánalmas de semmiképp nem célravezető vagy professzionális 😂

2022. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a szánalmas jelzővel illetném.
2022. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem furcsa, mert a magyar ember inkább így kommunikál. Minden energiát abba fektet, hogy nehogy a valóságot kelljen kimondani. Inkább duzzog, csapkod, összehúzza a szemöldökét, pofákat vág, facebookon dühöng, ide írkál, bármi tényleg, csak nehogy kimondja azt, hogy "figyelj, nem kedvellek, nem vagy szimpatikus, nem szeretnék veled dolgozni ezért és ezért". Na ez itt nincs. Ez nem magyar.
2022. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is csináltam már ilyet, de úgy hogy senki ne lássa. Félreeső helyen káromkodtam egy sort, amikor beosztottak olyannal, akit utáltam.


3: Csak az megeshet, hogy arra, hogy nem akarsz vele dolgozni, az a válasz jön, hogy ez nem kívánságműsor.

2022. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igazad van, nem kívánságműsor a munkahely. Próbálkozni azért lehet értemesen megbeszélni a dolgokat (ha valóban lehet, van, ahol nem lehet). De ahol nem lehet megbeszélni, hogy többet ne osszanak be valakivel, ott pláne nem érdemes csapkodni meg duzzogni. Másutt se, bagyon gyerekes viselkedés ez.
2022. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Idővel nem baj, ha megtanulja kezelni ezt a helyzetet is az ember a munkahelyén, - gyerekek szoktak így viselkedni, amikor az anyukájuk nem veszi meg nekik a játékot, amelyre a napi szeszélyüknek megfelelően mutattak éppen öt perccel azt megelőzően rá.
2022. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

9: Akkor viszont nehéz kezelni, ha egy kiállhatatlan, kötözködős kollégáról van szó.


De ez épp olyan dolog, mint hogyha egy utált, irritáló kollégáról úgy tudom, hogy x napon szabadnapos lesz, és direkt örülök, hogy aznap tök jól nyugiban megleszek nélküle, de aztán valamiért mégis dolgozik aznap (mert mondjuk visszamondta vagy visszamondták), akkor szerintem teljesen jogos és természetszerű, ha magamban dühöngeni kezdek, amikor érkezéskor meglátom, hogy mégis bent van.

2022. dec. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!