Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan indíthatnám el?

Hogyan indíthatnám el?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis vállalkozást indítani, de nem tudom hogyan kezdjek bele. Egyáltalán milyen területen érdemes indítani egyet?

2022. dec. 12. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire fogalmatlan vagy, nem ajánlom.
2022. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval se elképzelésed, se ötleted, se tudásod.. akkor mire is akarsz vállalkozni?


Fordítva ülsz a lovon.

2022. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Másoktól szeretnék ötletet meríteni, és elindulni abba az irányba.
2022. dec. 12. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben barátkozz össze a google-el.
2022. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

MEgbocsáss kérdező, de ha itt kérdezed, hogy mit vállalkozz, akkor szerintem maradj meg alkalmazottnak.


Ha se szakképzettséged, se tájékozottságod nincs, belőled egyhamar nem lesz vállalkozó...


Mennyi pénzed lenne erre a "mutatványra"?

2022. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozást soha ne indíts el olyat amit nem "te magad szeretnél" csinálni, mert hiába lesz mondjuk jó ötlete itt valakinek, ha téged az adott dolog teljesen hidegen hagy és nem lesz benne örömöd.


Sok olyan íratlan szabály van amit igazából tudni érdemes, ha vállalkozásra adod a fejed, de szerintem még inkább ötletelj vagy menj el valahova dolgozni pár évet, ha ennyire fogalmatlan és tapasztalatlan vagy.


Esetleg, ha sok a tőkéd akkor fektesd be valami cégbe ahol keresnek befektetőket, persze itt sem kell meggondolatlannak lenni.


De nem hiszem, hogy erre a kérdésre lehet érdemben válaszolni, meg egyébként is, ha valakinek lenne olyan ötlete ami jó eséllyel egy életképes vállalkozás lehet akkor miért adná tovább.. ingyen.

2022. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

senki nem fogja leírni neked a tuti ötletet, mert


1, nincs tuti ötlet, hozzáértés, szakmai tudás nélkül

2, nem fog magának konkurenciát létrehozni

3, süt a kérdésből, hogy lusta vagy utánakeresni magadtól

2022. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy sehogy
2022. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7: legfőképpen a 3. pont.... :)))
2022. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fejlessz Android appokat, az most nagyon népszerű.

Vagy nevelj hibrid dísznövényeket.

Esetleg javíts wankel-motort.


Ugye, három remek ötletet is mondtam, de minek, hiszen 99%, hogy egyik sem érdekel és egyikhez sincs szakmai tudásod.

2022. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!