Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az baj ha egy gyárban csak...

Az baj ha egy gyárban csak azoknak köszönök akiket legalább látásból ismerek, akikről legalább tudom kicsoda?

Figyelt kérdés
Szóval totál idegeneknek nem
2022. dec. 14. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nxílván nem kell köszönni mind a 200 embernek aki elmegy melletted :D

Köszönj annak akit ismersz,együtt dolgozol

2022. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális.
2022. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ott helyben a szokás? Kétlem, hogy többszáz idegen állandóan köszönget egymásnak, de ha mégis, és neked is köszön mindenki, akkor nyilván bunkóság nem visszaköszönni.

Egyéb esetben, ha mások sem csinálják, neked miért kéne?

Alkalmazkodj a helyi szokásokhoz.

2022. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendben van teljesen.


Viszont szerintem olyan hely ahol örömmel köszönnek egymásnak jobb hangulatú. Szóval szerintem azon múlik, hogy milyen módon, ha megy könnyedén, akkor szerintem jó dolog, de ha csak mert kell és tök rossz hangulata van akkor meg minek.


Amúgy szerintem ez arra is jó, hogy akivel nem ismerjük egymást, de szoktunk köszönni egymásnak azzal adott esetben könnyebb szóbaelegyedni talán, ha épp úgy alakul.


De a lényeg szerintem az, hogy mi jobb hangulatilag neked meg a helynek. Mert ha mindenki kierőlteti magából és közben meg ott van benne, hogy má megint mér, akkor nem jó. És ez a másikon is múlik, hogy hogy néz az emberre. Nem tudom nálamnis hogy van hogy mikor köszönök, de van ahol jól működik és van ahol nem.

2022. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne másnak is?
2022. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt egy kolléga aki a gyár egyik végéből elment a másik végéig köszönni. Kicsit sem volt zavaró. Olyan ez, mikor éves közben odajön egymás után (5 percenként érkezve) 100 ember jóétvágyat kívánni, lemegy a szüneted a köszi viszonttal és nem is ettél 😭
2022. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!