Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért sértő, hogy büdös a szája?

Miért sértő, hogy büdös a szája?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem az lenne, hogy valaki külső tulajdonságát szidni miért nagyobb gonoszság, mint a belsőt? Ha rám azt mondják, hogy bolond vagyok, meg nem vagyok normális, akkor én mondhatom, hogy te meg dagadt vagy, meg büdös szájú. De egyesek szerint sokkal sértőbb valaki külsejét szidni, mint a belsejét. Miért?
2022. dec. 18. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő egyformán sértő!


Nekem volt anno egy bzi kollégám, na annak tényleg büdös volt a szája amikor velem beszélt, de nagyon! Mégsem szóltam neki, mert képes lett volna nekem esni, hogy biztos kirekesztő vagyok a mássága miatt.

2022. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, kedves válaszadó nem egyformán sértő. Nekem megjegyezhetik, hogy milyen bolond, elmebeteg vagyok, ami nem igaz. Csak nincs kedvem 12 órában sírni azon, hogy mikor mehetek már haza. Hanem a munkával törődök. Nem ér mimdig fülig a szám, de jó kedvvel megyek be dolgozni amit igyekeznek mindig elvenni.
2022. dec. 18. 11:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval szerintük nem egyforma dolog valakit "büdös szájúnak" vagy "elmebetegnek" nevezni. Miért? Miért nem egyformán sértő a kettő?
2022. dec. 18. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De, szerintem meg egyformán sértő, mert a sértés az sértés és tök mind1, hogy mire irányul!
2022. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4:

A sertés meg sertés!

2023. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!