Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik Covid alatt full home...

Akik Covid alatt full home office-ból dolgoztak most milyen beosztásban vagytok? Megmaradt a HO vagy Hybrid lett? Mennyire veszitek komolyan?

Figyelt kérdés

Nálunk full HO volt áprilisig, aztán szépen terelték volna vissza az embereket heti 2 napra, de nem nagyon akart a többség bemenni, úgyhogy októberben "bekeményítettek" és 3 napot követelnek - továbbra sem tartja be szinte senki.


Felsővezetés azt ígérte évzárás előtt, hogy ezen változtatni kell és fognak...


Azt tudni kell, hogy nálunk elég nagy volt a fluktuáció az éven, valószínűleg ezért sem követelőztek eddig annyira, mert jó pár ember azt mondta, hogy viszlát, ha őket 3 napra vissza akarják erőszakolni az irodába.


2022. dec. 30. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vannak olyan kollégák, akik 2 hetet bentről dolgoznak, 2 hetet home office-ban. Péntekenként mindig home office van.

Akik nem akarnak bejárni, azok távmunkában dolgoznak. A távmunkások havonta 2-3 napot járnak be.

Nem halottam olyan kollégáról, aki ne tartaná be.

Ha megszűntetnék a távmunkát, akkor felmondanék.

2022. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 napot kell bemenni, tesóméknál 2-t az 5-ből.
2022. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nâlunk szerencsére nem erőszakolnak vissza, így a többség továbbra is home officeol.


Nem mennék már olyan helyre, ahol az irodába kényszerítenek ok nélkül. Szerencsére ma már van alternatíva.

2022. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző helyemen a főnök elkezte mondogatni a bejárást. Még aznap elkezdtem állást keresni és mire visszavezetették a heti 4 nap bent létet pont kaptam egy másik helyen állást. Az új helyen heti 1 napot kell bemenni és pluszban 40%-kal magasabb a fizu🤣
2022. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es az igen, ügyes voltál! 👍😁 Nálunk szerencsére megmaradt a 100% itthoni munka. Még csak pedzegették azt, hogy heti 1 nap kéne, de nincs konkrétum, és ez ellen is ellenkezett mindenki.

COVID előtt én el sem tudtam volna képzelni, hogy állandóan otthonról dolgozzak, ez az egy jó hozadéka volt a járványnak, hogy ezt bevezették.

2022. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk két hetente egy van. de inkább azért, hogy találkozzanak azok is akik nem egy teamben vannak. Nekem az a bajom vele leginkább, hogy hozzászoktam a csendben való munkához és nagyon zavar a zaj, kevésbé tudok produktív lenni.


Meg az is van, hogy a csapatok bármikor bemehetnek, ha kedvük van, szóval néha van olyan, hogy csak a saját csapattal megbeszéljük és bemegyünk. Ez is leginkább azért, mert akkor együtt ebédelünk, több a beszélgetés szociális élet.

2022. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hibrid sajnos :( heti két nap. Én ha tehetném örökre HO-ban maradnék, nekem nagyon bevált. Két órával később kell kelnem és kényelmes minden, többet lehetek a párommal, aki alapból itthonról dolgozik. Csinálhatok munkaidőben házimunkát, ilyenek. Nem kell nekem a benti szociális légkör, napközben a barátom a szociális életem, délután meg tudok találkozni akárkivel, elmenni akárhova.
2022. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hibrid, heti 2 napot "kell" bemenni, de nincs komolyan véve. Van aki többet bejár, van aki kevesebbet.

Teljesen bejárós irodai munkára többet nem mennék, elsődleges szempont lenne a HO. Egy heti 2-3 nap bejárást elviselek, meg tényleg szükség van némi munkahelyi szocializációra, de a bejárás kb. rontja a produktivitásomat. Most is a 2 bent lévős munkanapon együtt talán dolgozok annyit, mint egy home offices napon. Zaj van, beszélgetnek az emberek körülöttem, no meg persze van hogy én is elcsábulok egy beszélgetésre, vagy egy túl hosszú kávészünetre. Bár a főnökség úgy is kommunikálta anno az újra bejárást, hogy ez arra van, hogy többet beszéljünk egymással, szóval végülis ők akarták... :)

2023. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a full HO-s időszakban, 2020 végén kaptam előléptetést. Azóta hibrid lett, de csak heti 1 napot kell bemennünk (nem mindenkinek, mert vannak, akiknek engedték a full HO-t - pl. ha vki covid alatt elköltözött vidékre, vagy ha pici gyerekkel van otthon). Nekem ez jó, mert néha azért van igényem személyesen is találkozni a kollégákkal.
2023. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Víctor Orbanescu ***** válasza:
nem nagyon szoktam bemenni, nem vagyok mocskos nagymamagyilkos
2023. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!