Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent,hogy egyik kollégám...

Mit jelent,hogy egyik kollégám mindig akkor kezd el cigizni meetingen, mikor én beszélek?

Figyelt kérdés
Amikor én kerülök sorra és elkezdek céges online meetingen beszélni, akkor kezd el mindig e-cigizni férfi kollégám. Mit jelenthet ez? 24N

2023. jan. 8. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy oltári paraszt.
2023. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Le se ..ja, amit mondasz.

Hogy jutott ebből neked eszedbe a szex?

2023. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert korabban szexeltünk.
2023. jan. 8. 01:29
 4/7 anonim válasza:
75%

Ezt jelenti.


[link]

2023. jan. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez csak bosszú, amúgy meg beltérben tilos elektromos cigit szívni, szóval rá lehetne szólni.

Volt hasonló tapasztalatom egy kollégával, akivel egy kocsiban jártunk dolgozni, ő pl előszeretettel nem hagyott szóhozjutni, simán elkezdett beszélni, ha hozzá akartam szólni a témához.

2023. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy túl sok köze van a szexhez, rég elfelejtette. Max olyan szinten, hogy sem szakmailag, sem máshogy nem vagy érdekes egy pillanatra sem.

Cigizni meg úgy eleve tuskóság még online meetingen is.

2023. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Lényegtelen! Ki kell küldeni a helységből, - ugyanis azt SEM lehet közösségi, zárt térben!
2023. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!