Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem változtatnak ?

Miért nem változtatnak ?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabb lelkiállapotban megyek be dolgozni. Ennek oka, hogy folyton piszkálják az embert. Ez se jó, az se jó. Nem nagyon dicsérik az embert hanem inkább kritizálják.


A másik ok pedig, hogy hiába jeleztük neki a kevés létszámot, annyit mondott: A forgalom nagysága nem indokolja újabb emberek alkalmazását.


És már komolyan azon gondolkodom, hogy felmondok.



2023. jan. 14. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A forgalom nagysága nem indokolja újabb emberek alkalmazását. = Spórolni akarnak a bérköltségen🤷‍♂️
2023. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb magyar munkahely ilsen sajnos...
2023. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom ezt olyan főnök mondta aki 100km-el odébb ül az irodájában és nincs jelen. Én is voltam ilyen helyen ugyan ezt mondta a tulajdonos, hogy nem indokolja a forgalom a +embert.. de már belefulladtunk a munkába. Csesztetés megállás nélkül. Felmondtam, otthagytam. Nem teszem tönkre magam egy munka miatt, idegrendszerem kicsit nagyon megsínylette a dolgot így is.. Munkát találok másik de életet nem.
2023. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek az inverzét is utálom. Amikor a nyugisabb, gyérebb forgalmú napokon is hajszolják az embert. Meg kitalálnak lehetetlen, fölösleges időkitöltő munkákat. Csak hogy nehogy legyen egy lazább napunk, amikor higgadtabb hangulatban eldolgozgatunk.
2023. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
keress uj munkahelyet.
2023. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is idegroncs leszek ha maradok érzem, pedig a munka nem lenne rossz de a főnök borzalmas. Karbantartó vagyok, ez az a munka amiről azt hiszik semmit se csinál, de lassan már takarító nőt sem akarnak hívni. A spórolás jegyében agyonhajtanak itt is.
2023. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Amíg olyan munkakört látsz el, ahová bármikor fel tudnak venni bárkit az utcáról, addig sajnos nem vagy alkupozícióban.
2023. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!