Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék egy kis távolságot...

Hogy tudnék egy kis távolságot tartani a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Recepciósként dolgozom, nem barátkozni megyek be a munkahelyemre.

Végzem a munkámat, aminek a része, hogy egész nap mosolyognom kell és kedvesnek lennem. Abban is elfáradok.


A büfés és a takarítónő állandóan csevegni akarnak velem, kezdeményeznek. Ők nagydumás nők és unatkoznak...

Hogy tudnám velük éreztetni, hogy nem vagyok a barátnőjük, de még a kollégájuk se?

Köszönés, pár emberi szó váltása az teljesen rendben van, de nem azért ülök ott, hogy velük beszélgessek.



2023. jan. 22. 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Csak bologass nekik,vagy egy két szavas választ adj!

Szerintem nekik ennyi is elég,hisz úgyis csak ők beszélnek!

Ha ezt közlöd velük,hogy nem akarsz velük beszélgetni,valószínű megbántódnak és akkor megy majd az utálkozás!

2023. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan mond meg, hogy te nem vagy ilyen csevegős. Ha utálkoznak, utálkoznak, az, hogy hogyan reagálnak, nem a te dolgod, az már az ő önismereti munkájuk vagy annak a hiánya.
2023. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Ha egy magasabb beosztású akarna csevegni veled az gondolom nem zavarna.
2023. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3. annyira tudtam, hogy valaki felhozza majd ezt...

De, az is zavarna.

2023. jan. 22. 11:04
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell azokkal foglalkozni, akik nem a tényekre reagálnak, hanem fejben elkezdik a dolgok köré mozizni a saját fantáziájukat. Ők itt tartanak.
2023. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Én megmondanám, hogy nem kívánok velük társalogni, legyenek szívesek csak akkor hozzáslmszólni, ha azt a munka megkívánja. Majd hozzátenném, hogy ezt nem kell magukra venniük, én általaban ilyen vagyok minden munkahelyen minden kollégával.

Csak ekkor tényleg úgy kell csinálni, hogy senkivel nem beszélgetsz, mert ha csak egyszer meglátják, hogy másokkal viszont csevegsz, akkor berágnak.

2023. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

8: A magadfajta megérdemelné, hogy elrabolják, és eladják prodtinak. Ott aztán luvnyáskodhatnátok kedvetekre.

Nem igaz, hogy nem lehet elfogadni, hogy valaki csak és kizárólag dolgozni jár be a munkahelyre.

2023. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
prodtinak=prostinak
2023. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Miért adjátok alá a lovat? Ő itt tart. Más meg máshol. Hagyni kellene egymást abban, amiben vagyunk.
2023. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
12: Megint egy önjelölt telepata. Azt is meg tudod mondani, hogy most milyen színű gönc van rajtam?
2023. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!