Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A másodállást vállalók miért...

A másodállást vállalók miért ilyen önzőek?

Figyelt kérdés
Míg másnak 1 sincs, addig ők 2 helyen tartják a markukat. Megtiltanám az ilyesmit.

2023. jan. 22. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Mit mondtak, mikor ezt kérdezted tőlük?
2023. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Előtted is ott a lehetőség, hogy munkát találj.

Valószínűleg nem szórakozásból dolgoznak több helyen, hanem azért mert csak így tudnak megélni.

Az a szégyen, hogy sok esetben egy munkahelyen keresett pénzből nem lehet megélni ebben az országban.

2023. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát kérdező, nem ők tehetnek róla hogy lusta vagy!
2023. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez mi a frászért lenne önzőség?

2. Mi a frász gátol meg abban, hogy neked is legyen másodállásod?

3. Korlátolt vagy.

2023. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Részben értek egyet a kérdés felvetésével...

Igazad lehet, hisz épp a köztisztviselőgnél a csurran-cseppen állások halmozásával másokat lehetlenítenek el. De ez a fehér galléros simliskedés egy formája.

A mindennapokban az átlagembereknél meg kellene nézni, mi is az az életszínvonal, amit a 2 állással fenn akarnak tartani, legyen szó saját magukról vagy családról.

Nyilván amikor az évi 2 tengerhez való utazást kell finanszírozni, nem ugyanaz, amikor a sárgák fedezésére kell a plussz bevétel.


Ennek tükrében kellene megítélni a másodállással vagy sokadállással rendelkezőket.

2023. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem a markomat tartom, hanem elvégzem a munkát és voilá, kapok érte pénzt. Ha önzőség, hogy imádom, amikor nem halok éhen és van hol laknom, akkor igen, önző vagyok. :D
2023. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért nincs még ez a kretén tiltva innen?
2023. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Nehogy már elnézést kérjek amiért több pénzt szeretnék keresni.

Keress te is magadnak.

Pont mi nem a markunkat tartjuk hanem teszünk magunkért.

Te meg nem.

2023. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Ezt úgy hívják, hogy üzlet, kicsim. Ha nem tűnt volna fel, a munkánkért fizetnek, nem a két szép szemünkért.
2023. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Minek adja neked bárki a másodállását? Ha nem tudtál szerezni magadnak állást, azt sem fogod tudni megtartani, amit a valagad alá tesznek.


Nem tudnál dolgozni abban a poziban sem valószínűleg, amiben én vagyok másodállásban, mert én is 10 évet tanultam rá egyetemen.

2023. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!