Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi jogon kérdezi meg tőlem az...

Mi jogon kérdezi meg tőlem az üzemorvos, hogy szedek -e gyógyszert, illetve pszichiátriai kezelés alatt állok még?

Figyelt kérdés
Mivel a lapon azt jelöltem be, hogy nincs szorongásom, illetve nem szedek gyógyszert, de ő látta a felhőben, hogy évekkel ezelőtt jártam ilyen kezelésre, de csak egy szorongásoldót írattam fel. Neki, pedig szüksége van egy olyan papírra, hogy én nem szedek gyógyszert, illetve nem állok pszichiátriai kezelés alatt.

2023. jan. 25. 14:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elláthatod-e a feladatod, ergó alkalmas vagy e munkavégzésre. Az ő felelőssége ezt megítélni, ehhez szükséges lehet a korábbi információkra is.
2023. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jogon, hogy ha téged valamilyen baleset ér a munkahelyeden, vagy a munkád közben, ő lesz az első, akit elővesznek, hogy látott-e bármilyen erre utaló jelet, problémát. Azt nem mondhatja, hogy ó x éve pszichiátriai kezelés alatt állt, de látta, hogy már nem szeded a gyógyszert, így "gondolta" már jól vagy. Bocs, de fájt, hogy a munkáját végezte? Bezzeg, ha nem kérdez rá, és gondod van, tuti neked állna feljebb, hogy dehát nem kérdezte meg...
2023. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Durva lenne, ha nem kérdezné meg.
2023. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Ezt mindenkitől meg kérdezik.tőllem is meg kérdezték.
2023. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Eddig egy üzemorvos sem tette ezt szóvá!!!
2023. jan. 25. 15:00
 6/30 A kérdező kommentje:
Számomra ez kényes ügy, mintha érdekelné egy gyári munkás egészségügyi problémája
2023. jan. 25. 15:01
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Joga van hozzá.Azért üzemorvos hogy megállapítsa hogy egészségügyileg alkalmas vagy e a munkára.meg ha munka közben ér egy baleset vagy egy súlyosabb rosszullét pl betegség miatt akkor egyből őt veszik elő..
2023. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Találkoztál egy szakszerű üzemorvossal. Akarsz dolgozni vagy nem?
2023. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Itt inkább nem... Direkt hozott ilyen kellemetlen helyzetbe
2023. jan. 25. 15:12
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül jelöltem be a lapon nincs szorongásom...
2023. jan. 25. 15:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!