Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes otthagynom a munkahely...

Érdemes otthagynom a munkahelyem egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy nagyfőnököm és két kisfőnököm.

Valahogy eddig jóba voltam az egyik kisfőnökömmel hívjuk Editnek. Most valahogy ez megfordult és én gyanítom Editnek ezért vannak ilyen bicskanyitogató beszólásai.

Értem én hogy ez a feladata h a munkámban hibát találjon de mégis ezt olyan stílusban teszi h már hónapok óta gyűlik bennem és nem tudom magam türtőztetni.

Volt egy nap amikor rosszul voltam és jeleztem odabent a kollegáknak és a nagyfőnöknek is h nem biztos h végig tudom csinalni a napot mert rosszul voltam.

A nagyfőnök jött ellenőrizte a munkám elmondtam ezt Editnek is erre: “na és mit csináltatok ? Lóbáltátok a lábatokat? Ha nem lenne a főnököm egy nemes pofonnal elintéztem volna. Mikor a főnökasszonnyal ebédeltem felhívott h hol kések mert letelt az ebédszünetem én pedig már úton voltam őfelé amikor telefonált. Nem vagyok kivételezett mert ha valamit rosszul csinálok a kedves főnökasszony úgyanúgy lecsesz engem mint a többieket csak ő normálisan tudja ezt megtenni Edit meg nem.Még csak jól sem dolgozom mert mióta beszólogat szarok bele az egészbe utálok már ott lenni. Egyébként egy hotelban takarítok és múltkor már azért is lebaszást kaptam mert a személyzeti wc-ben nem háromszögben hajtom be a wc papirt hanem derékszögben.Azt hittem csőtörés volt tényleg olyan stílusban adta elő.

Na meg volt egy kolleganőnk akit nem kedveltek és erre csinált ez a kis Editke egy külön Facebook csoportot ahol kibeszélik.Hogy lehet egy ember ilyen morálokkal műszakvezető? Egyáltalán vezető?

Okádok tőle már ha csak meglátom is rosszul vagyok.

Még karàcsony előtt mielőtt szabira mentünk megölelt közben pedig megtudtam h abból az időszakból amikor jóba voltunk és megbíztam benne elárulta az egyik férfi dolgozónak hogy tetszik nekem.

Rém ciki volt ráadásul ez a férfi mikor megtudta tepert is nálam.Szerencsére leállt mert nem adtam neki semmilyen bátorítást, munkahelyen semmiképp nem mennék bele ilyenbe.

Legszívesebben elmennék de beiratkoztam egy suliba és azt is fizetni kell valamiből új munkahelyet meg még nem kerestem …

Ti mit tennétek? Maradnátok?



2023. febr. 3. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Én innentől háromszögben hajtanám be a papírt. Ha meg tetszik valaki, lefeküdnék vele.
2023. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Persze hogy maradj.

Editkét meg amikor senki nem látja megfogod odavágod a falhoz és közlöd vele hogy szálljon le rólad, mert megkopasztod.

Ne hagyd magad!

2023. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Trollok kíméljenek please
2023. febr. 3. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen állást találsz másik százat, de mindenhol vannak hülye picsák :(
2023. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha van más lehetőség akkor jobban jársz.
2023. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha kibírható a hely, én maradnék. Mindenhol akadhat kellemetlen munkatárs. Mindemellett te érzed, hogy mennyi az elviselhető számodra. De máshol sem lesz fenékig tejfel. Én Edittel megpróbálnék jól kijönni, de már személyes dolgokat nyilván nem mondanék neki. Valószínű ő is érzi a távolságtartásod, és ezért megsértődött, ezért szólogat be. Egy kis idő után, ha feldolgozta ezt magában, lehet hogy le fog állni. Miatta kár utálni a munkád, hiszen elsősorban a vendégeknek dolgozol, meg a nagyfőnöknek, nem neki. Valószínű, jót akart neked, amikor megpróbált azzal a férfival összehoni. Azt nyugodtan megmondhatod neki, hogy a munkahelyeden nem akarsz semmiféle kapcsolatba bonyolódni. Lehet, hogyha ezt megérti, újra szent lesz a béke köztetek.
2023. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Edit nem akar jót. Ami infót megtud rólad, azt a kontrollra használja. Ha Editnek van felettese, panaszold be nála. Többször.
2023. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, Editkével akkor innentől jobb nem bratyizni és pletyizni, aki másoktól pofázik az rólad is fog..


Törekednek egy normális, de 2 lépés távolság kapcsolatra. A munkám meg csinálnám, a felesleges lephaszasokat meg hallgasd meg és bólogass, nem érdemel többet a dolog.


Ha nagyon gáz, akkor kezdj el nézegetni máshol.


Egyébként én ezért rühellek nők között dolgozni, és ha csak tehetem, inkább Feri főnököt is választottam.


Jelenleg a csapatokban csak férfiak vannak, teljesen jó a légkör, az előző helyemen is nagyrészt először csak srácok voltak, de ott is csak csajjal volt probléma közülük…


Inkább dolgozom csak férfiak között, sokkal jobban érzem magam.

2023. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Yes
2023. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Dolgoztam én is egy ilyennel és pont Editnek hívták. Én felmondtam ott, de ha most szembe jönne pofán vágnám.
2023. febr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!