Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen varos/falu/stb van...

Milyen varos/falu/stb van Magyarorszagon,ahol nincs mobilinternet se, meg terero se telefonalashoz?

Figyelt kérdés

A baratom nem tud kikapcsolodni,mert a munkahelye olyannal tartja sakkban,h o vezeto es barmikor hivhatjak a beosztottak.


Mondtam neki,h ilyen nincs,h szabadnapon haptakba kell allni.joga van egesz nap gozfurdoben lenni vagy meddnceben vagy kulfoldon tegerparton egesz nap es nem felvenni a telefont.


Igy “keresunk “ welness helyeket.



#24 h rabszolgasag??
2023. febr. 11. 07:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Magaslati, erdős helyeken nem biztos, hogy van térerő.
2023. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Tökmindegy, csak "felejtse" otthon a telót. Vagy romoljon el. Vagy hagyja el...
2023. febr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátod inkább rendes munkahelyet keressen. Az jóval egyszerűbb.
2023. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lengyel, Anna fürdő
2023. febr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron kerestünk szálláshelyeket. És egyiknél sok panasz volt a térerőre, rákeresek. Nem wellness valószínűleg.


Nwm találom... balaton felvidéken van, települések között egy ilyen talán vadászház eredetileg. Az étkezőjük trófeákkal van teleaggatva. És az olcsóbb kategória.

2023. febr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Ökörapáti panziót tudom javasolni a célra, nemrég épült új wellness-részlegük is.
2023. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Erre egy megoldás létezik:


Dual simes teló, 2 sim kártya.


Egyiket csak a munkahely ismerje, a másikat az ismerősök.

Mikor nem dolgozol, kikapcsolod a munkahelyi simet.

2023. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A dual simes megoldást én is jó ötletnek tartom, a céges legyen a DIGI-s, ott a fél országban nincs térerő, viszont olcsó, a másik az ismerősöknek.


Egyébként ha fizetnek készenléti díjat, stb. akkor igenis készenlétben kell állni, különben a szabi az szabi.

És ha hívják is, nem köteles felvenni, ill. mondhatja, hogy bocsi, de szabin vagyok, intézd el a helyettesemmel.


Ha viszont annyira jó a munkahely, sokat fizetnek, akkor érdemes mérlegelni, hogy megéri-e.

2023. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Készenlétet sem várhatnak el a nap 24 órájában, ez törvénytelen.
2023. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz, hogy folyamatos készenlétet támaszthassanak követelményként valaki számára, le kell fektetni egy szerződésben - vagy annak részeként - ezt!

Ha nincs írásos szerződés arról, hogy ezt vállalta valaki, akkor egyszerűen nem kérhető számon rajta a "szerződés megszegése"!

Én például írásban vállaltam, hogy 7/24-ben elérhető vagyok, éppen ezért nem tehetem meg, hogy kikapcsolom a telefont, de az éves fizetett szabadságom töltését tiszteletben tartják, nem zavarnak, illetve ha keresnek is, nem kérik számon, hogy ilyen napokon miért nem vettem fel a telefont adott időpontban, ráadásul meg is köszönik, ha visszahívom őket.

Amikor nem a szabadságomat töltöm, akkor viszont jogosan várják el - a szerződésben vállalt kötelezettség miatt, - hogy azonnal reagáljak egy hívásra!

2023. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!