Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bérigényen meddig lehet...

Bérigényen meddig lehet módosítani?

Figyelt kérdés
A mostani (valószínűleg utolsó kör) interjú után realizáltam, hogy elég keveset adtam meg bérigénynek. Ajánlatot még nem kaptam, annyiban maradtunk, hogy jövő héten vagy azt követően keresnek. Akkor jelezhetem még ezt vagy már késő?

2023. febr. 12. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát módosíthatsz, de ezzel kockáztatod, hogy nem vesznek komolyan és nem fogsz kelleni. Az utolsó közben ált bérről is szó szokott esni. Akkor kell ezt megbeszélni.
2023. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem pattogok, pedig tényleg nagyon alacsony. Kezdőként nem volt egyszerű belőni.
2023. febr. 12. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nagyságrend a különbség? Nem hr-es vagyok, hanem döntéshozó.
2023. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Főváros br. 350.000-et adtam meg (szja-t tőlem nem vonnának, diplomás vagyok), de ahogy olvasgattam a neten simán mondhattam volna br. 400.000-450.000 Ft közötti összeget is. Az egyik interjún utaltam rá, hogy nem vagyok tisztában vele, hogy ez mennyire reális bérigény, alacsony vagy magas, csak annyit mondtak, hogy nem magas.
2023. febr. 12. 20:43
 5/5 A kérdező kommentje:
De hozzáteszem, hogy ezt se tudom megítélni, hogy a br. 400.000-450.000 mennyire lett volna reális. Nem értek hozzá.
2023. febr. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!