Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudhatnám meg hogy a...

Hogyan tudhatnám meg hogy a munkahelyen a gyárban tudnak-e a furcsaságaimról amiket a városban csinálok néha?

Figyelt kérdés
Városban valamikor magamban beszélek és ha felbosszantanak akkor időnként kisebb idegrohamokat is tudok kapni mások előtt, nem vészesen de kimutatom a dühömet olyankor. És ezeket vagy látták már olyanok akik itt dolgoznak, vagy nem, nem tudom. Gyárban nem történnek ilyenek az biztos, maximum az utcán láthatták. De senki nem mond el semmit hogy van e rólam valami pletyka. Az biztos, hogy a közösségbe nem nagyon vesznek be. Tartják a távolságot, maguktól nem beszélnek velem, figyelmen kívül hagynak, nagyon nem barátkoznak velem. De ez igazából régen is, minden közegben így volt. Hogy tudjam meg, hogy tudnak-e arról a dologról?
2023. febr. 16. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd biztosra, hogy tudják. hacsak nem valami nagyon nagy városban élsz.
2023. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vidéki megyeszékhelyen
2023. febr. 16. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Fuh rólad már hallottam 😂 Pedig Budapesti vagyok
2023. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor írd le privátban mit hallottál
2023. febr. 16. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Úristen b#zdmeg. Nyugodtan elhiheted, hogy mindenki tudja, hogy debil vagy.
2023. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez milyen betegség, hogy csak közterületen jön elő? 🤔
2023. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos, hogy tudják. Kezdj el minél hamarabb visszább venni/ abbahagyni ezeket a szokásaid.
2023. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!