Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért foglalkozik más dolgaiva...

Miért foglalkozik más dolgaival az egyik kollégánk? Mi vezérli ilyenkor az ilyen embert?

Figyelt kérdés
Van egy kollégánk aki folyamatosan figyeli, hogy ki mikor és mennyi időre megy szünetre. Mikor érkezik a munkahelyre és mikor megy haza a többi kolléga. Beszól ha valakik sokáig beszélgetnek a kávézóban, vagy akár azonnal ki is megy és hívja telefonon a főnököt,hogy beárulja az embereket. Közben ő is ugyanezeket csinálja, csak eddig mi nem is foglalkoztunk vele, engem például egyáltalán nem érdekel ki mit csinál amíg nincs fennakadás a munkámban. A főnök sem veszi amúgy igazán komolyan, ő is látja, hogy mi a helyzet,de miért kell folyamatosan generálni a feszültséget? Miért jó neki, ha beszólhat valakinek?

2023. febr. 21. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van egy ugyanilyen kollégám :D

a főnök tudja, hogy ha mond neki valamit, akkor azt fenntartásokkal kell kezelni, mert valszeg bullshit, vagy a fele se igaz.

sajons mi nem tudunk mit kezdeni vele mert hatalmas egója van és a főni pedig nem hajlandó kirúgni.

2023. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tisztelt kollégának nincs elég munkája. Ezen kellene valahogy segíteni.
2023. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismeros nekem….

“Anyosom es igazi menye “ közötti kapcsolat… 😢


Olyan irritaloak az ilyen emberek… nyalizasbol is csinalja .

2023. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Jól meg kell alázni az ilyen férget.
2023. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt olyan kollégám, akinek az se tetszett, ha valaki 1 nap 2-nél többször ment ki a mosdóba 🤭 pedig nem volt se tulaj, se főnök🤭
2023. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 igen, ezt el is felejtettem, mert aki többször megy az csak azért van ott mert nem akar dolgozni :D (szerinte)
2023. febr. 21. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Ő a főnök pribékje
2023. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is volt ilyen g...ci rohadék besúgó féreg. Fiatal srác volt, 26 éves (könyvelőiroda), ő a másik helyiségben volt, bejött a mi irodánkba, körülnézett, és mindenki íróasztalához odament, közben beszélgetett, és belelesett, mit csinálunk. (Lehet, valami főnök spiclije az ilyen).
2023. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!