Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bankban ez a fizetés kevésnek...

Bankban ez a fizetés kevésnek számít? OTP-s tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem OTP bankba contact center pozícióba. Telefonos interjú volt először, utána pedig egy személyes csoportos interjú, aminek az eredményét 1 hét múlva tudatják velünk.

9 hónapra elore határozott a szerződés, tehát nem rúghatnak ki addig. 2-3 hónap a be tanítási idő.


Az alapbér bruttó 330 ezer. Cafateria 90 nap munkaidő után jár havi 38ezer. Bónusz az értékesítés mennyiségétől függ.


Adómentes vagyok, szóval kb 280 ezret kapnék ami sztem nem valami sok. 2 muszak van 8-16ig és 12-20:00ig. Lehet csak nekem kevés nem tudom, de ahhoz képest hogy bank többet is fizethetne.


Valakinek van OTP-s tapasztalata? Szerintetek is kevés ez a penz?



2023. febr. 23. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon múlik, hogy bank-e, hanem hogy mi a munkakör.

És CC-re bizony elég egyszerű embert találni. Persze a fluktuáció is nagy, de zt ők megoldották határozott szerződéssel.

Ha magyar nyelven kell cisnálni, akkor bizony ez a fizu megteszi. Ha már idegen nyelven kellene, akkor már ja úgy már a bruttó 4-500 lenne indokolt, nyelvtől függően.


Nameg itt vannak bónuszok, ezt se felejtsd el. Ilyenkor úgy számolják, hogy a teperősebbek bizony feltornázzák azt az összeget a bónusz által.

2023. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Abszolút reális, mert betanított munka nem igényel pénzügyi diplomát, elég egy érettségi. Szóval bérminimum felett ad, teljesen jó, cafi is van meg jutalék is.

Viszont a határozott jogviszony azért átgondolandó, mert ha, értékesítésből jön a jutó, akkor rendesen fognak cseszegetni,mert vannak kvóták, szóval ez a része kemény és a próbaidő után nagyon fel se tudsz állni.

2023. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy másik bankban dolgozik ügyfélszolgálatosként, bár egy műszakban, náluk is kb. pont ugyanennyi a fizu.
2023. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"9 hónapra elore határozott a szerződés, tehát nem rúghatnak ki addig."


Ezt honnan vetted?

2023. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is itt dolgoztam 2018-19-ben :D akkor még csak 160 ezret kaptam (de nem volt ilyen hogy adómentesség). A 280 szerintem azért nem olyan rossz erre a munkára. De a munka maga nekem nem jött be :D Amúgy Ersténél is voltam most interjún ugyanez a munka csak a cég más, én már elmúltam 25 úgyhogy nettó 230 ezer lenne a pénz. 280nak jobban örültem volna.
2023. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A semmittevész tevékenységért még sok is ez a fizetés...ez nem munka, nyugdíjas farvakarás.
2023. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ehhez a pozihoz érettségi kell csak, szóval sajnos reális a fizu. Amúgy az OTP híresen alacsony fizukat ad. Volt évfolyamtársamat, közgazdász bsc+msc vel br. 400 vették fel, 2021-ban, a próbaidő alatt le is lépett, mert bejött neki egy jobb ajánlat.
2023. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"9 hónapra elore határozott a szerződés, tehát nem rúghatnak ki addig."


Ez így nem igaz! A 9 hónap alatt is kirúghatnak, ha nem a szerződésed szerint végzed a munkád. 9 hónapból 3 hónap a próbaidőd ami azt jelenti, hogy azalatt indoklás nélkül azonnal elküldhetnek. Ha lejárt a próbaidőd, akkor a fennmaradó 6 hónapban csak indoklással rúghatnak ki. A határozott szerződés esetében pedig amikor a 9 hónap lejár autómatikusan megszűnik a munkaviszonyod, hacsak nem elégedettek veled és hosszabbítanak x időre vagy kapsz határozatlan szerződést.

2023. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Abszolut jo fizu. Nem vegeztel egyetemet gondolom



Ez betanitott munka. Szakmunkas is tudja csinalni.


Ne varjal nagy fizut ilyener

2023. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez a bér ezért a munkáért. Többet nem fogsz kapni ilyenért sheol.
2023. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!