Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Köteles vagyok bármi módon...

Köteles vagyok bármi módon (email, telefon) a másfél éve otthagyott régi munkahelyem (főnöki) megkereséseire? Nem úgy van hogy válaszolok neki, ha úri kedvem úgy tartja?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köteles válaszolni neki.

Azt tudod, hogy mit szeretne tőled?

2023. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs. 12szer hívott mobilon (nem vettem fel) és ki tudja mennyi mailt küldött (de filterben van a cím, mióta felmondtam így azonnal törlődnek, csak azt látom a logban hogy jöttek mailek)
2023. febr. 26. 11:25
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Arra tudok tippelni, hogy valamilyen olyan dokumentumra lenne szüksége ami még akkor lehetett frissen eltárolva amikor ott voltál és azért hívogat, hogy te esetleg meg tudnád mondani pontosan hova raktad.


Vagy vissza akar csalogatni mert biztos rájött, hogy jó munkaerő voltál.


Ez a két tippem van.

2023. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Vagy vissza akar csalogatni mert biztos rájött, hogy jó munkaerő voltál."


Minimálbéres századsenki voltam, ezért is jöttem el.

2023. febr. 26. 11:31
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell, de én azért kíváncsi lennék mit akar a helyedben.
2023. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Ne etessük a munksügyes trollt!
2023. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha el kell magyarázni, hogy mi a különbség kötelesség és udvariasság között, akkor régen veszett ügy.
2023. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

" hogy mi a különbség kötelesség és udvariasság között"


Milyen udvariasság merülhet fel egy olyan helyen, ahol rendre késve hiányosan kaptam bért, ahol sose fizették a túlórát, ahol voltak időszakok ahol be se voltam jelentve?

2023. febr. 26. 11:50
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Pont olyan udvariasság merülhet fel, mint bármilyen helyzetben.


Az, hogy Te udvarias vagy-e, az egyedül téged minősít, nem azt, akivel szemben szemben így viselkedsz. De mondom, ott kezdődik a probléma, hogy ezt el kell magyarázni: Te még mindig csak alkalmazottként tudsz tekinteni magadra, aki csak abban képes gondolkodni, munkaügyileg mit kell tennie, nem pedig abban, hogy emberileg mi várható el.

2023. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"csak alkalmazottként tudsz tekinteni magadra,"


mily meglepő lévén hogy alkalmazott voltam csupán.


emberileg SEMMIT se várhat tőlem de semmit a világon. örüljön hogy nincs még a kisbalta a fejében.

2023. febr. 26. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!