Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtudtam,hogy jövőhéten ki...

Megtudtam,hogy jövőhéten ki rúgnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munkahely ahol dolgozom újonnan indult. Kiderült,hogy a főnök nem bír engem elviselni, ugyanolyan végzettségem van és megvan róla győződve,hogy én a vezetői posztjára pályázok emiatt minél hamarabb ki akar engem onnan csinálni. A nő teljesen beteg, állandóan fenyeget minket,megalázóan beszél és egyfolytában engedély nélkül les minket kamerán. Próbaidő alatt vagyunk mind. Ma kiszivárgott a hír,hogy jövőhéten elküld engem. Mit tegyek? Hirtelen nem tudok más munkát találni.
2023. márc. 3. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne akarj ilyen helyen dolgozni. Kezdj el mar holnaptol allast keresni es ha nincs felre tett penzed menj mielobb a munkaugyi hivatalba.
2023. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Tudod ki dolgozna ott, keress másikat ennyi.
2023. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el állástkeresni
2023. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt semmit nem tudsz csinálni, ha akarnak el tudnak küldeni mindenféle indoklás nélkül.
2023. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik állást!
2023. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
"Hirtelen nem tudok más munkát találni." Aki keres, az talál.
2023. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipli. Azonnal! Hétfőn már be se menj! Esetleg menj el betegre egy kicsit :D
2023. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én hétfőn azt csinálnám, hogy bemegyek, és a műszak kellős közepén félbehagyok mindent, és lekoccolok. Esetleg előtte mások füle hallatára kiosztanám.
2023. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Keszülj fel lelkileg, hogy lazán és jókedvűen tudd fogadni. Mintha letojnád. Ne az legyen a reakciód,amire szamitanának.

Keress jobbat is.

2023. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt sajnos bármikor elküldhetnek mindenféle indok nélkül :( deTe is felmondhatsz csont nélkül! Keress munkát máshol, hidd el sok helyen nem paranoid állatok vezetik a céget. Milyen területen dolgozók?
2023. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!