Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi feszultseg!!?

Munkahelyi feszultseg!!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A " kis " fonokom mindig probal alank tenni.. Ugy kell elkepzelni, hogy 2csopira van osztva a ceg. Van az a )oldal akikhez mindig odamegy, akiknek mindig segit, akikkel munkan kivul is programozik stb

Es van a b)oldal ezek lennenk mi, nekunk nem segit, sot, ha sikereket erunk el meg lecsesz, probal vitakat generalni, h rossz szinben tuntessen fel bennunket a "nagy "fonok elott. Most megint megcsinalta a feszkot nalunk.....tok feszult mindenki😢

Ugyhogy kertem egy elbeszelgetest ezekrol a dolgokrol a "nagy" fonokkel, most persze nyugodt vagyok , de ha meglatom azt a f..zt 200lessz a vernyomasom majd es lehet hebegek habogok majd:( hogyan probaljam lenyugtatni magam es mivel motivaljam magam , ha tudnatok esetleg tanacsot adni:(


2023. márc. 4. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb otlet a kis csoportoddal a nagyfonok ele jarulni? Igy az fog lejonni, h neked van vele problemad, holott a viselkedese az egesz csapatot erinti.

Nyilvan akkor a nyugalmadat is jobban meg tudnad orizni, tobb fele szemszogbol lehetne felvazolni, miert is karos, amit csinal.

2023. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell lépni és normális munkahelyet keresni amennyiben nem lehet értelmesen felnőtt emberek módjára dűlőre jutni.


Miért mondom ezt? mert dolgoztam gyárba és kisfőnökként mindenki csak alám tett vagy nyalizott amikor kellett vmi, ezzel engem teljesen kikészítve.


Ott hagytam, új munkahelyem van olyan jó, hogy eldöntöttem innen megyek nyugdíjba 30 év múlva, ha megélem. Grátiszba az új munkahelyem is így értékel engem.

2023. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Talán álljatok ki magatokért s mondjátok meg neki a frankót.

A birkával azért jó ordibálni, mert birka...érted?

Ha 100% az elvárt és 120% a teljesített és ezt nem fogja fel, akkor fel kell vele fogatni+tudtára adni, hogy nem a kutyái vagytok, de ha így látja, akkor megtépitek;)

2023. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb a képlet, mint hinnéd - kérdező:

Nyomatékosítod - szükség esetén, - hogy négyszemközt óhajtasz beszélgetni!

PONT!

2023. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!